Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen hihetetlen érzékkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen hihetetlen érzékkel találom meg az alkalmatlan személyeket. Mit csináljak? Én már nemtom.

Figyelt kérdés
20éves egyetemista srác vagyok, kedves, okos, humorom is van, jól táncolok, sportolok, zenélek... A lánybarátaim szerint nagyon jó pasi vagyok, és én sem érzem magam reménytelen esetnek... Nem értem hogy miért nem jön össze egy normális barátnő végre, és nem vagyok ezzel egyedül... Az előző 4-5 próbálkozásomnál mindig kiderült, hogy valami nem stimmel a csajjal... Megrögzött skalpvadász, vagy csak lelki szemetesládának kellettem neki, vagy h van barátja csak elfelejtette közölni... Leginkább a mostani ütött nagyot. Szép, okos, kedves csaj, azthittem végre találtam egyet akitől megkapom az esélyt... Erre tegnap kiderül, h állítólag több pasit hülyít egyszerre. Szóval kezdem azt hinni, hogy el vagyok átkozva... Nem tudom már mit csináljak... Gyűlölök egyedül lenni, egyszerűen rosszul érzem magam a bőrömben, és ez már a tanulás rovására is megy... Adjatok valami tanácsot pls...:(
2009. okt. 29. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Most mégis mi a f_szt lehet erre mondani?
2009. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem ezt az illusztralos dolgot, nezzuk:


1,

te

------- <-ez a hid


2,

....te

-------


3,


-------

.......

.......

.......

.......te

----------- <- ez a folyo

2009. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanez vagyok, csak lányban. Ne add fel:(
2009. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt meg kell érezni. Én soha nem jöttem még össze olyan fiúval eddig, aki nem szeretett igazán. Volt egy 2,5 éves kapcsolatom és a mostani most lesz 2 éves :)

Sok szerencsét! Remélem egy idő után te is ráérzel az emberek valódi természetére és nem az álarcra :)


L/19

2009. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van egy exbarátom(a mai napig beszélgetünk,de nekünk nem jött be az élet együtt),ő ilyen mint te.Az összes lány a vállán sírja ki magát,de mégis 22 évesen én voltam az első barátnője.Imádni való pasi,tényleg szinte minden megvan benne,ami egy jó pasiban kell,mégis a lányok valami miatt lelépnek mellőle.Miért?Nem tudom.Azt tudom,hogy mi miért nem vagyunk már együtt,pedig nagy szerelem volt,de ez nem a tárgyhoz tartozik.

Egy tanácsot tudok adni,ne görcsölj a témán.Nincs csaj,hát nincs csaj,majd lesz.De ha ezen kattogsz állandóan akkor az agyadra fog menni.Szóval légy nyitott,de ne ezen görcsölj állandóan.

2009. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, csak ha folyton ezen kattog az agyad, nem olyan könnyű optimistán a jövőbe nézni :( Tudom, milyen ez.

Szóval nem tudok sajnos jó ötletekkel előállni, mert nekem is ez van, de biztos vagyok benne(azok alapján, amit írtál), h nem sokára találsz egy normális barátnőt. sok sikert :)

L/17

2009. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
ezzel mindenki más is így van, üdv a klubban.
2009. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, vagy nem jó helyen keresed őket, vagy nem jó megközelítéssel. Vagy ez a generáció meg van kergülve, nem vagy ezzel egyedül. Vagy a legtöbb csaj idióta, abból meg nem nehéz beválasztani. Alapszabály: ha túl kedves vagy, kihasználnak, ha őszinte vagy, gyanakodnak, ha megbízható vagy, megunnak. Ha pedig határozatlannak tűnsz egy picit is, lealáznak. Ez férfira is, nőre is igaz. Nem vagy esetleg rendes, nyitott, megbízható, korrekt ember? Mert akkor még várnod kell pár évet arra, aki valóban megbecsül. Sajnos. A mai csajok éretlenek. Ha ilyen vagy, inkább koncentrálj a tanulásra, munkára, hobbidra, egyszóval saját magadra, és tanuld meg élvezni! Időközben megérkezik majd a normális társad is. Akinek nem az fog számítani, hogy jól nézel ki. Tuti.
2009. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom megfogadni amit tanácsoltatok.:)
2009. okt. 30. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is van ilyen problémám,hogy nekem is sok női barátom van de egyiknek sem vagyok a pasija,volt már több barátnőm is,de elég nehezen találok olyan nőt,aki illene hozzám,pedig én is humoros vagyok és tulajdonképpen nem is csúnya!Lehet nem vagyok elég bunkó?:(

Tényleg a nők jelentős részének a bunkó pasik jönnek be?De miért?Pedig én hűséges típus vagyok.

Kedves 5.válaszoló lány,akinek volt hasonló pasija,mint a kérdést feltevő illető,neked mik erről a tapasztalataid?Azért lehet a "jófiúknak" is esélyük ebben a furcsa,értéktelen,hűtlen,romlott világban?

Lehet vallásos lányok után kell néznünk,rendes srácok?

2009. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!