Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék egy aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy aranyos rendes csajt?

Figyelt kérdés
nincs barátnom és nem tudom h hol ismerkedjek neten annyira nem jott be :S amugy 20 vagyok
2008. jún. 30. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Utcán, strandon vagy bárhol. Ha még suliba jársz, akkor majd ott is. Ha dolgozol, akkor a munkahelyeden vagy a munkahelyedre menet.
2008. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Olyan nincs.
2008. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Bárhol ha kilépsz a lakásból.
2008. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az a baj, hogy visszahúzódó-félénk vagy. Ebben az esteben próbálj meg olyan közegben lenni, ahol sok a lány. például sportolj! Válassz egy sportot, amit lányok is űznek, a legjobb valamilyen koedukált csapatsport. Ilyen helyen könnyen lehet ismerkedni. Ne görcsöj azon, hogy csajozni akarsz, először próbálkozz "csak" barátkozni, hát átalakul a szimpátia...Ez érvényes az élet minden területére. Ne akarj rögtön becsajozni, csak próbáld megkedveltetni magad, legyen egy jó viszon közted és a lányok között. Ez az első lépés.


Vagy kérd meg a barátaidat, hogy hozzanak őssze egy lány ismerősükkel, használd őket, mint kerítőket. Szerintem ez is gyakran működik.

2008. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Akárhol. Mindenhol vannak rendes csajok.
2008. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Olyan nincs, vagy ha van foglalt mind.
2008. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Én is 20 vagyok, (lány)..de nem tudom, h hol kell manapság ismerkedni..

De talán a kávézók, a strand, Tiszapart:) Dunapart:)

2008. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
4%

cső.

ha helyes pasi vagy ak könnyű dolgod és itt vok ÉN neked.

De ha viszont csúnyácska vagy akkor nem azzal van a baj hogy nincs helyes aranyos csaj.ha nem veled van a baj.

2008. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát aztmodják h jolnézzeki csak sokat csalodtam azelmult évekbe és nemnagyon merek ismerkedni mert félek a csalodástol :S
2008. júl. 1. 00:23
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

bill gates anno ezért is csatlakozott az infóklubhoz a gimiben, mert ott voltak a jó csajok. :D.

szerintem csak legyél kedves és nyitott..egyszer például sétáltam az utcán, és szembejött velem egy látszólag félénk srác lehajtott fejjel, aztán észrevett és rám mosolygott..na azóta is őt keresem. XD. szóval..egy mosoly is sokat ér, meg segít az ismerkedésben.

2008. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!