Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik megfogni a lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik megfogni a lánynak a kezét az első randin? 15/f

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki bepróbálkozott egyik haveromnál, de nem jött be neki, nekem viszont igen. Facebookon megkerestem, beszélgettünk pár napig, majd megbeszéltünk egy randit. Szóval személyesen nem ismerjük egymást, illik megfogni a kezét, vagy ha megfogom akkor nem fog neki tetszeni, ès köszönésnél adhatok neki puszit?

2013. aug. 18. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő, képtelenség előre megjósolni. Vonatkozik ez persze a kézen fogásra, a puszi az elején úgymond kötelező, és ha kifogása lenne ellene, akkor máris mehet a fenébe.
2013. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Megfogni a kezeit korai még szerintem, viszont nyugodtan megdöntheted.
2013. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nemfogtam meg a kezét a csajnak az első randin...viszont a végén smároltunk:DD
2013. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én elköszönésnél szoktam puszit adni

15f

2013. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csókolóztok randi közepén és utána megfogod a kezét, onnantól jártok.

Elköszönés is nyilván csókkal történik. Ne bénázz már!

2013. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Persze:)

15/L

2013. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 persze h fogjam meg a kezét vagy h adjak neki puszit?
2013. aug. 19. 19:29
 8/8 anonim válasza:

#6-os

A kezét elméletileg bármikor megfoghatod, mikor alkalmas rá a pillanat (pl: ha épp ilyesmi témáról beszéltek, vagy dicsér téged vagy te őt). Ha tetszel neki, kifejezetten örülni fog, ha megérinted. Ha nem tetszenél neki, minek menne kifejezetten randira veled?

Puszit meg elköszönéskor nyugodtan adhatsz! Vagy ha megint csak épp ilyen téma van szóban!

Azért fontos, ne tolakodj!! Még az első randin is lehet lassan, van rá időtök! :)

2014. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!