Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, akit zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit zavar ha egy magas vele a párja? Mi a véleményetek a magasságkülönbségről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy randizok valakivel, aki csupán 170 körüli. Eddigi fiúk 190cm körüliek voltak, amit imádtam. De nagyon ciki, hogy ez nekem fura? Meg fogom szokni? Valaki lány, akinek vele egy magas a párja írjon tapasztalatot.
2013. aug. 16. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Minden lányt zavar, ahogy az is, ha a fiú 175 cm alatti (még akkor is, ha a lány alig 150 centi). Hagyd ott, ne hülyítsd, mert sose fogsz tudni beleszeretni!
2013. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tényleg nem? zavarni fog mindig? mert egyébként jófej, jóképű, izmos is. csak hát olyan jó, ha valakihez lábujjhegyre kell állnom, ez úgy hiányzik.
2013. aug. 16. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Úgy olvasd a válaszokat,hogy sok a megkeseredett,alacsony srác itt.

(Lepontozhattok skacok,de ti is tudjátok).

Tehát ne nagyon adj rájuk.


Szerintem próbáld meg,a magasság még nem minden.

2013. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért inkább lányok írjanak, akiknek volt ilyen tapasztalata!

Jaj én nagyon próbálkozom legyőzni ezt magamban...

2013. aug. 16. 15:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Buta tini vagy, aki csak a külsőségekre megy!!! Éretlen gondolkodásra vall amit eddig írtál! Minden!
2013. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köztem és a barátom között 3 centi van, tehát ha felveszem mondjuk a sarumat (csak olyan cipőim vannak, aminek van egy pici sarka), akkor egymagasak vagyunk. Eleinte fura volt, mert nekem is csak a nagyon magas kategóriába eső barátaim voltak előtte, de megszoktam. Különben is imádom.:)
2013. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy nem is számít. Az előzőnek mondom, nem kell le buta tinizni. Én 23 éves vagyok mégis akadt ilyen gondom.

Na most, kedves kérdező. két eset. Egyik: találkoztam egyszer egy sráccal az interneten ismerkedtünk meg. Iszonyú jóképű volt izmos meg minden de egy magas velem, sőt érzésre talán még kisebb. Ezen kívül kedveltem,de nem eléggé ahhoz,hogy ez ne zavarjon. Megmondtam neki,hogy nem megy... Most épp velem kb egy magas párom van talán 2 centivel lehet magasabb de ebben sem vagyok biztos, sőt... és imádom. Imádom minden porcikáját. Igaz én az első perctől kedvelem, ahogy megláttam, szóval vele nem kellett ezt leküzdeni... Szóval azt mondom ha kellemetlenül érzed magad ezzel a sráccal a magasság miatt hagyd ott, tényleg ne hülyítsd. Megszokhatod, de az nem jó érzés hogy ezen rágódsz amikor mellette állsz. Majd jön egy magas, vagy mint az én esetemben jön egy azonos magasságú akiben még ez is tetszeni fog. :)) Remélem érted amit mondani szeretnék, és remélem segít a válaszom!! :) Kellemes napot.

2013. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok.

ezen kívül minden szuper vele. nem hülyítem, tényleg nem. szerintem ez a legtöbb nőnél probléma azért... köszönöm a segítő szavakat!

2013. aug. 16. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Én az átlagnál magasabb lány vagyok, engem kifejezetten zavarna. Alapból nem vonzanak a +170 cm-es pasik, nézhet ki arcra akármilyen jól.

Az, hogy ezt te egyáltalán megszokod, az mellett számít az is, hogy mennyire kedveled az illetőt, beleszeretsz-e egyáltalán. Ha igen, kicsit sem fog ez érdekelni.

2013. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátom alacsonyabb nálam pár centivel, és egyáltalán nem zavar, odavagyok érte. Van, ami kompenzálja a magasság-dolgot - most nem a szexre értem. :)
2013. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!