Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy gyakran megbámulnak a lányok?

Figyelt kérdés
A minap Kecskeméten jártam, és úgy vettem észre, hogy sok korombeli csaj (16-17 évesek), engem "stíröl". Igaz ezt a "stírölés-t" néha én is viszonoztam.;) Szeretném tudni, hogy azért bámulnak a csajok, mert tetszek nekik, vagy azért mert szánalmasnak találnak? (kissé macis testalkatú, jóképúnek mondott 17 éves srác vok)
2008. jún. 30. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszel nekik :)
2008. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy néznek rád !!! Ha mosolyogva akkor biztos tetszel nekik, de ha kicsit "ráncolt" homlokkal akkor szanalmasnak tartanak!!
2008. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten ilyen fura csajok vannak engem is ált megbámulnak:) Szerintem csak pasihiányosak picit
2008. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha "jóképűnek mondott" vagy, akkor gondolom, tetszel nekik. :) Én is meg szoktam nézni a jó pasikat.
2008. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolót csak ismételni tudom. Amúgy ha a lányok érdeklődve néznek, akkor egy kicsit se érezd magad furán. Ha idiótán röhögcsélnek, akkor viszont gáz van...A te esetedet olvasva viszont sztem tetszettél nekik.:)
2008. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nézz a tükörbe, jól nézel ki? Akkor azért van...
2008. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Öcsém, nerked aztán van érzéked a nőkhöz!
2008. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt (Kecsó) tényleg vannak fura csajok, és azoknál sose lehet tudni... főleg ez a korosztály...:S
2008. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!