Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy amint nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amint nem csak barátként gondolok egy fiúra már nem tudok vele miről beszélni?

Figyelt kérdés
Amíg csak barátok vagyunk addig van téma, elvagyunk, de amint másként kezdek el rá gondolni már bennem van a megfelelési kényszer és mintha lefagynék. Onnantól kezdve máshogy állok a dolgokhoz, nem megy olyan jól a beszélgetés se, nem tudok mit mondani. Nem értem, hogy ez miért van.
2013. aug. 13. 12:35
 1/3 k4lm0p1r1n ***** válasza:
félsz a férfiaktól, gondolom még fiatal vagy, próbálj meg kicsit változtatni, bátrabb lenni. az idő megoldja. nem készültél még fel egy kapcsolatra, ennyi az egész.
2013. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és már volt kapcsolatom. Én inkább arra gondoltam, hogy megfelelési kényszer van bennem. Tehát, attól félek, hogy mégsem tetszek neki , ezért visszaveszek, inkább kevesebbet mutatok magamból.
2013. aug. 13. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne vegyél vissza magadból. Mutasd meg neki milyen vagy valójában. Ha elfogad úgy akkor nincs mit foglalkozni a dologgal. Ne folytsd el magadban a gondolataidat.
2013. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!