Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ez mijen ismerkedös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez mijen ismerkedös szöveg lenne diszkóban?

Figyelt kérdés
szia cica van gazdád? :)
2013. aug. 12. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az ilyen szöveggel jövő pasikat kapásból elküldöm

szerintem túl lekezelő azt meg nem hiszem el hogy annyi kreativitás sincs az emberben hogy valami jó dumát nyomjon

2013. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dragneel ***** válasza:
100%
Azt hogy retard vagy és nem tudsz különbséget tenni j és ly között.
2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez ultragáz. A barátomtól is először nem tűrtem, hogy lecicázzon - egyszer véletlen kicsúszott a száján, na azóta cica vagyok, mert annyira megtetszett -, hát még egy idegentől. Előbb képelnélek fel.

Mellesleg húsz éve lejárt.

2013. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gáz, elküldeném a büdösbe... Inkább szólítson le normálisan, hívjon meg egy italra, nem "szia cica van gazdád"... rég lejárt, meg akkor sem bírtam volna amikor még nem járt le, szerintem rohadt megalázó...
2013. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!