Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El lehet felejteni a csokolozast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni a csokolozast?

Figyelt kérdés

4 eve csokoloztam utoljara, es most jobban izgulok, mint az elso elott. Nem is csoda, az en koromban ez mar nem szokott gond lenni, felek, hogy nagyon ugyetlen leszek. (hogy miert maradt ki ennyi ido, azt itt nem arulnam el, de volt okom ra)

20/L


2013. aug. 11. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM! Bicikli effektus.
2013. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az olyan mint a bicajozás, és a korizás, nem lehet elfelejteni.
2013. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: nekem bringázást sikerült. Kiskoromban imádtam jégkorizni, mert jól ment (sosem estem), aztán sok év kimaradt, majd hölgyismerőssel kimentünk... 5 percen belül mindkét térdemre úgy ráestem, hogy napokig sántikáltam. Bringázni talán még tudok.
2013. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint korizást. Úgy látszik nem csak tevékenységeket felejtek el:D
2013. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elsőre is ösztönből csináltad, később is úgy fogod :)

bicikli effektus :)

2013. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elsore is remes volt. Kb. 6x elmondtam a sracnak, hogy nekem ez nem megy. Szegeny csak nezett, mi bajom van. :D A biciklit mondjuk tenyleg nehez elfelejteni. :)
2013. aug. 11. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:

bicikliefektus kamu...


barátom 15 év után ráült a biciklire és eltörte a kezét

2013. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!