Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki ismerkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki ismerkedne itt?

Figyelt kérdés

Olvastam az előző témákat és én is úgy vagyok vele, hogy nem találom az igazit. Ez alatt azt értem, hogy olyat, akinek nem csak a bulik a fontosak és az hogy éppen a legújabb és legdrágább ruhákban járjon. Aki esetleg ismerkedne, az írjon.

19/f



2013. aug. 10. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy nem talàlnak annyian ilyen lànyt. Szinte az összes baràtnőm kerüli a bulikat.
2013. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy kicsit segítenél? Mégis hol futhatnék össze ilyen lányokkal? Mert az utcán menve leszólítani valakit, az elég fura a számomra.
2013. aug. 10. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány vagyok:)

Akarsz beszélgetni?

2013. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam privit :)
2013. aug. 10. 22:46
 5/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok:) írhatsz ha szeretnél. 16/l
2013. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19/L, nekem is írhatsz, én is ilyen vagyok :)
2013. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!