Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha sem kettesben akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem kettesben akarnak velem randizni a fiúk. Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy hosszabb kapcsolatom,és azóta sokan írogatnak facen,sok srác hívott találkozni,de csak pár volt,akivel szívesen találkoztam volna. Viszont ők meg soha nem úgy hívtak,hogy kettesben lettünk volna,hanem úgy,h ott lettek volna a haverjaik is. Többször is elhívtak,de hol egy haverjukkal lettek volna,hol többel,és hol úgy,h a haverja és a haverjának a csaja. Egyszerűen nem értem...ennyire félnek tőlem? Dehát én is egy csendesebb,félénkebb fajta lány vagyok,és mégsem viszem magammal a barátnőmet...a randi kettőnkről kéne,h szóljon,egyébként is csak úgy tudnék sztem feloldódni. Most is van egy ilyen srác,iszonyatosan bejön nekem,3szor elhívott már,de sosem kettesben lettünk volna. Én is elhívtam őt egyszer,akkor kettesben lettünk volna,de arra meg nemet mondott.:( Egyébként mikor megismertük egymást (strandon váltottunk pár szót),akkor is ott voltak a haverjai. Pedig egyébként nem tűnik ő félősnek.:D Mit csináljak? Nagyon szeretném,ha összejönne a dolog...

20/L


2013. aug. 10. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem is randira hívott, hanem egy baráti összeröffenésre? Talán félreértetted... :-\
2013. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyere :D

elhívlak én :D


Fogalmam sincs mért nem csak téged hívnak, lehet nem úgy tekintenek rád mint nő hanem csak mint egy barát.

2013. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, én is néha így hívok el csajokat, főleg ha van közös baráti kör. Egyszerű az ok: először én ezt nem randinak tekintem, csak felmérem, hogy lehetne-e köztünk valami, egyáltalán ő akarná-e.


Az ilyen haveros összejövetelekben is vannak olyan szakaszok ahol kicsit már beszélgetősebb a légkör, olyankor szoktam a kiszemelttel kicsit beszélgetni, hogy lenne egyáltalán értelme elhívni. Ha igen, akkor eleve könnyebb élőben, mint mondjuk x hét/hónap után csak úgy felhívni v. ráírni facebookon (utóbbitól eleve kiráz a hideg).


29F

2013. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán mert mégse vagy akkora ász csaj, és nem randira hív minden pasi aki az utadba kerül, hanem csak haverkodnak
2013. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A pasik miért akarnának csajokkal haverkodni?:D Hát nekem nem úgy tűnik,mert bókolgatnak is. De aztán lehet...
2013. aug. 10. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Huhha te is aztán maradi lehetsz... Miért ne akarnának haverkodni? -.- Inkább örülnél neki, hogy nem csak a p*nát látják benned, hanem az embert is. Sok férfiból ez hiányzik.

N

2013. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!