Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mivel lehet levenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mivel lehet levenni titeket a lábatokról?

Figyelt kérdés
igatából tanácsokat szeretnék kérni, vagy ötleteket, 17-20éves korosztályból

2013. aug. 9. 00:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2 Kezeddel felkapod xD
2013. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
engedd előre az ajtóban én például mindig meglepődöm de nagyon tetszik mikor előre engednek akár idősebbek is :D
2013. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sportkocsi, Rolex, Luxusvilla és rengeteg pénz pénz és pénz , mert a pasik ugyis tudják, hogy az összes csaj erre bukik , minek kérdezitek. Kérdezd a pasikat, majd ők megmondják a frankót -.-'
2013. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
12-essel értek egyet, az nekem is jólesik mindig. :)
2013. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet. Nem vagyok mozgássérült, hogy ne tudjam kinyitni egyedül az ajtót...Engem kifejezetten idegesít.

Látod kérdező, ezért is nem szabad egy kalap alá venni minden nőt. Ne általánosíts.

2013. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azzal h kielégíted. Testileg és lelkileg is.
2013. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Baseball ütő... Egy jól irányzott ütés a térdhajlatba.
2013. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy sármos mosollyal, egy egyedi bókkal, egy figyelmes gesztussal, bármivel amitől különlegesnek és nőnek érzem magam a srác szemében.

Azt is szeretem, ha az illető (persze csak ha van valami, pl randi, anélkül tolakodás) 1-2x "alig észrevehetően" hozzámér, pl egy pillanatra végigsimít a hátamon, karomon, vagy egy pillanatra hozzáér a kezemhez.


Én szeretem az ilyen kis apróságokat.


Bár én 22 vagyok, de azért megpróbálhatod. :D

2013. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!