Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így szerintetek összejövök vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így szerintetek összejövök vele?

Figyelt kérdés
A csaj eszméletlen szép. Tényleg nagyon. Viszont lelki problémái vannak, főként fiúkkal tud csak barátkozni(akik egytől egyik meg akarnák dugni), mert a barátnői mindig kicsesztek vele - a szépsége miatt. Okos lány, alapjáraton vidám fajta, aranyos nagyon. Mikor egy barátnője azt mondta neki, hogy olyan szép hogy még csupa ragyásan is szebb lenne nála, nem bóknak vette hanem teljesen megsértődött, nekem meg elpanaszolta. 18 éves, engem zavar hogy már 5-en megdugták de szerintem a legtöbben kihasználták a naivságát és szeretethiányát. Nagyon jól állok vele, úgy érzem meglesz de nagyon idegesít hogy nem tudok biztos lenni a dologban. Nagyon sokan nyomulnak rá, dehát sablonos, nyálas balfäsz mind, csak velem beszélget napi szinten már 3 hete(facebookon meg skypeon). Lehet hogy csak azért érdeklem mert barátai helyett is barátja vagyok? Ha igen, ezen az úton meglehet a dugás/járás is?
2013. aug. 4. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglenni meglehet, de ha te is csak a dugásra hajtasz, inkább szállj le róla, van elég gondja szegény lánynak így is...
2013. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ha igen, ezen az úton meglehet a dugás/járás is?"


Ezek szerint, első sorban, neked is csak b*szni kéne.

Ne használd ki te is szegény lányt.

2013. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy látom nem vagy te sem különb...
2013. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy tunik te is nyalas es sablonos vagy. Komolyan sajnalom szegeny lanyt, hogy csak ilyeneket fog ki.
2013. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!