Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudhatnám meg a véleményé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnám meg a véleményét? -többi lent-

Figyelt kérdés
Jövőhéten találkoznék egy sráccal akinek nagyon bejövök képek alapján és nekem is ő, viszont nincs fent rólam egész alakos kép és elég husis vagyok és félek hogy élőbe emiatt otthagyna vagy megbántana, ilyesmi (nem így ismerem, de kitudja..?) hogy tudhatnám meg hogy mi a véleménye erről? Ha nem kért egész alakos képet akkor nem számíthat neki? Fontos. :/

2013. aug. 3. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam előre tisztázni, hogy milyen alkat vagyok, mert nem mindenkinek jön be a husis. Tapasztalataim szerint 10 pasiból 2 mondja, hogy ő kimondottan a vékonyat preferálja, 6-nak szinte mindegy, ha amúgy minden más rendben van, 2 pedig kimondottan a husisra bukik. :) Mivel nem tudhatod, hogy akivel találkozol, milyen, ezért jó lenne előre tisztázni, a kínos helyzetek elkerülése végett...
2013. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!