Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért megy olyan nehezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy olyan nehezen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok beszélgetést kezdeményezni valakivel, minden szituációt olyan mesterkéltnek érzek.
2013. aug. 2. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor ne kezdeményezz.

amugy én is ígyvagyok vele.

csak én az alantos szándékot érzem.

amint megszolítok egy lányt, vgay amint egy lány engem leszólít, már látom azt, ohgy a szexért megy minden.

2013. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F / L ???
2013. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"amint megszolítok egy lányt, vgay amint egy lány engem leszólít, már látom azt, ohgy a szexért megy minden."


Ó te szegény xD

2013. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

teljesen más a szex, ha olyan emberrel vagy együtt akit a lelked is szeret!

a testi vonzódás egy dolog.

Elérni, azt, hogy valki szeressen, odalegyne érted, és midnen porcikájával, a nap mindne órájában téged akarjon, na az a nemkis dolog!

2013. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csandazoltan válasza:

Most én leszek az ügyeletes stréber...


Eljott az az idő, hogy nagyon megritkult az interperszonális kommunikáció (hehe)

A rohanó világban senki se szeret tökölni mindent azonnal akar és tartunk a visszautasítástól...


Oda se mernék menni egy lányhoz, még annyira se, hogy "szia".


Nagyon megválogatjuk a személyes barátainkat és nagyon nehéz egy idgen körbe bekerülni, ismerkedés céljából.


Társkereső oldalakban nem lehet bízni...


Legutóbbi páromat még középiskolában ismertem meg, mert ott adott volt a környezet és az (összezártság) (jah most 24 vagyok lassan 3 éve """szingli""")


Én lehetetlennek találom az ismerkedést manapság, pláne hogy időm sincs rá a munka mellett

2013. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amiket az utolsó írt, ahhoz még hozzávehetjük azt is, hogy ha valaki félénk természetű, mint pl. én is. Na, így már tényleg lehetetlennek tűnik a helyzet, sajnos.
2013. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!