Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

egy szórakozóhelyen ismerkedtem meg egy csajjal,facebookon bejelöltük egymást.


megkérdeztem tőle másnap hogy van-e kedve találkozni,igent mondott.

mondtam neki hogy elmehetnénk moziba,azt mondta hogy neki is jó a mozi. ( persze nem pont így szó szerint ).


másnap ráírtam és megkérdeztem hogy milyen filmet lenne kedve megnézni,elolvasta de nem válaszolt.


megkérdeztem tőle hogy mi a helyzet,ezt még nem olvasta el.


szóval ez szerintetek mire utal ?


2013. júl. 30. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy talált jobbat.
2013. júl. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra, hogy te vagy a férfi, dönts te.
2013. júl. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát mostmár ne írj rá mert az nyomulás,várj szerintem lehet h csak húzni akarja az agyad :D
2013. júl. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a válaszolók közül hányan vannak akik CSAJOK?


XD

2013. júl. 30. 02:28
 5/9 anonim válasza:
én az vagyok utolsó voltam :D
2013. júl. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a randit csütörtökre beszéltük meg, vasárnap kérdeztem meg hogy van-e kedve találkozni.


mondtam hogy mehetnénk pl moziba,amire azt mondta hogy rendben.


aztán még hétfőn megkérdeztem hogy milyen filmet szeretne megnézni,ezt látta is hiszen a face kiírja.


aztán megkérdeztem hogy mi a helyzet,de ezt még azóta sem olvasta el

2013. júl. 30. 02:32
 7/9 A kérdező kommentje:
értem, akkor köszi XD
2013. júl. 30. 02:32
 8/9 A kérdező kommentje:

JA, és kirakta facebookra hogy kapcsolatban van,de csak ennyi.nincs senki megjelölve a "kapcsolatban"


bár az ismerőseinek is a mániája hogy pl az egyik csaj a barátnőjével kirakja facebookra hogy kapcsolatban vannak.


NEM leszbi egyik sem XD

2013. júl. 30. 02:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kirakta, hogy kapcsolatban van, és nem te vagy az, akkor én a helyedben nem morfondíroznék, hogy milyen gondolatai, indtékai lehetnek. Nézz inkább másik lány után.
2013. júl. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!