Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kolozsváron hova lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolozsváron hova lehetne menni randizni?

Figyelt kérdés
Igazából egy napközbeni randihelyre és egy estire (valami elegánsabb, de nem étterem, hanem szórakozóhely...) lennék kíváncsi. Nem ismerem igazán azt a várost, budapesti vagyok, de ott leszek pár és az is, aki tetszik és kéne valami jó ötlet! :)
2009. okt. 22. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Agapé kávézó nagyon hangulatos, legalábbis nekem bejött:) Nem emlékszem milyen utca, de a sétálóutca elején kell egy kis utcába balra bemenni és kb. az utca közepén megtalálod. A fehér csokiból készült forrócsoki isteni finom:)) És sétálni a Házsongárdi temetőben, annál romantikusabb nem kell. (Ott kérte meg a kezem a párom:))
2009. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cluj nagyon szép város... És nagyon sok romantikus hely... :) Én Budapesti vagyok, de ismerem Kolozsvárt :).

Az egyik legjobb hely, naplementézni a Szamos gátján, ahol gyalog lehet átmenni egy hídon :) Szerintem tudod miről beszélek :) Nem sokan járnak arrafelé (vagy nem nagyon akarak) De este felé kevesen vannak és ott egy jót el lehet beszélgetni, és ha bejön a némacsend, akkor témát lehet váltani, hogy "Figyeld milyen szép az és ez!"

Sok szerencsét! ;)

2009. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek fel a Belvedere-ba.
2009. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Downtown, Krajcár,
2013. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!