Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem, milyen témát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem, milyen témát hozzak fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pénteken randizok egy lánnyal akit kb 1.5 hete ismertem meg, FB-n napi szinten rengeteget beszélünk, van összhang stb. Elég sok témáról beszélgettünk, de az első randin nem szeretnék már előzőleg megbeszélt témát felhozni.

Beszéltük, hogy imádja a gokartot, ezért gondoltam elmehetnénk, de Egyelőre még csak 1-1.5 órát leszünk együtt, amit nem gokartozással kéne eltölteni :)

Gondoltam, hogy a családjáról, az álmairól kérdezem, erről a csajok úgy is szeretnek beszélni:) Illetve hogy viselkedjek? Mármint tudom, adjam magam, de lássa, hogy iszom minden szavát, vagy maradjak olyan "semleges" Szerintetek mi lenne jobb? Egy hangulatos kis parkban leülni, esetleg sétálni közben, vagy egy kis kávézóba beülni?

Cukorbeteg, szóval nem tudom, hogy mennyire díjazná mondjuk a kávézást vagy fagyizást.


2013. júl. 25. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan is van, akinek azért magas egy pöttyet mert napi 10 kávét minimum megiszik
2013. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A parkban üldögélni/sétálgatni nagyon hangulatos és biztoa tetszene neki első randinak :) Legyél olyan hogy ne legyél nagyon "nyálas" de olyan középszinten igen... Sok szerencsét ;)
2013. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Froncsi ***** válasza:

Kicsit furcsa, hogy olyan emberektől kérsz tanácsot a randiddal kapcsolatban, akik nem is ismerik a lányt :)

Az, hogy olyan témát hozol fel, amit már beszéltetek miért lenne baj? Nincs téma szerintem amit 100%-ig ki lehet meríteni, pláne másfél hét ismerettség után.

Témát nem tud szerintem senki itt javasolni, pláne hogy nem ismerjük a lányt.

Én mindenképp őt beszéltetném többet. Ez nem azt jelenti, hogy te kérdezel, aztán hallgatsz egy órát. De azért érezze, hogy nem csak időtöltésből vagy vele, hanem téged is érdekel amit mond. Szerintem sem a közönbösség, sem a teljes imádat nem valami okos húzás :D

Legyél érdeklődő, de ne olvadozz szerintem.

Bár a legjobban t ismered, szóval neked kellene tudnod milyen is a lány.

Hová vidd? Ez szerintem a legtöbb pasinak egy örök probléma, hogy hol legyen a randi :D

Pedig állítólag a hangulat a lényeg (de hangulatot sem lehet mindenhol teremteni)

Illetve nem tudom felétek milyen lehetőségek vannak...

Egy kis sétálgatás a parkban, de semmiképp nem végig. Szerintem nem minden nő szeret csak sétálni órákat. Ha sétálgatás mellett döntesz, szólj neki, hogy ne magassarkúban menjen a randira. Hálás lesz mindkettőtök ezért.

De randihelyet így látatlanba... tényleg passzolok. A parkban sétálás/pihenés tényleg hangulatos dolog, de ehhez a nőnek is olyannak kell lennie, aki ezt díjazza.

Te ismered. Ha egyszerű lány, akkor mehet :)

2013. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha tetszeni fogtok egymásnak olyan mindegy hova viszed ha meg nem akkor viheted bárhova nem fog többet keresni.


Neked kell tudni mi illik az egyéniségedhez és az övéhez, hiszen sokat beszélgettetek.


Nem kell a sablonos helyekre vinni, legyél eredeti és egyedi.

2013. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak cukorbetegeknek készült sütik is. Keress egy diabetikus cukrászdát!
2013. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!