Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen csajjal járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen csajjal járnátok leginkább, akinek sok barátja van, vagy akinek kevés?

Figyelt kérdés
Légyszi azt is írjátok le, hogy miért azt választottátok. :)

2013. júl. 23. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:

inkább akinek kevés.

mert ha összejövünk, kisebb az eséje hogy a húde jó barátságból ripsz ropsz vonzodás lesz egy buliban, ahol én nem vagyok ott.

2013. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előbbi. Szeretek új embereket megismerni, valamint nekem is sok barátom van.
2013. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem ez a mérvadó, egyébként szerintem sok barátja nem is lehet valakinek, maximum haverjai
2013. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátomnak sok van, nekem egy aki 100 km-re lakik és akit évente látok. Örülnék neki és ő is ha nekem is lennének barátok. Talán majd egyszer csak összejön, hogy egy jófej embert megismerek legalább. Eddig mindig rosszakat fogtam ki.
2013. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem számít sok vagy kevés van :) Csak rendes/normális barátai legyenek..ne ilyen vagánygyerekek akinek minden második szavuk a f*** szó.
2013. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, ha rendes barátai vannak akkor mindegy, de az is jó, ha kevés van, mert akkor engem jobban értékel és többet lennénk együtt :) meg én bemutatnám neki a barátaim akikről tudom h rendesek :D
2013. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinek kevés barátai vannak, mert nagyobb rá az esély, hogy rendes igazi barátok, nem ilyen menőcsávók/csajok. Hiába lenne azokból sok, mire menne vele az ember? Nekem is kevés barátom van, de őket éjjel is felkelthetem ha valami van és ugranának segíteni, ahogy én is nekik. 20/F
2013. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, ha nekem ilyen jó barátaim lennének, mint az előttem lévőnek :D
2013. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki normális.
2013. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!