Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nyomulósnak tartanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nyomulósnak tartanátok, ha egy lány, akit látásból ismertek, felvenne msn-re?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy ismerem a srácot látásból,megnéztük egymást myvipen,és úgy érzem tetszem neki,de mégsem tesz semmit,gondoltam picit tegyek vmit én is..mivel jön a szünet,élőben nem nagyon lenne alkalmunk összefutni így,erre az esély egyenlő a 0-val:D szóval ha myvipen írnék neki,hogy msn-re felvehetem-e,és beszélgetnénk,azzal elérek vmit? mármint utána suliban tenni fog vajon valamit?:S Nem szeretném,ha nyomulósnak tartana. Még egy utolsó kérdés:D Hogy fogalmazzak a levélben? Köszönöm:) Kicsit tapasztalatlan vagyok ilyen téren..L/18 Ja és a srác nem tűnik félénk típusnak,nagyon közvetlen és aranyos.
2009. okt. 21. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tartanám nyomulósnak, inkább örülnék.
2009. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű lenne, hogy nem cél nélkül vetted fel, szóval csak ügyesen. Ez még nem nyomulás.
2009. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És hogy csináljam ügyesen? valami ötlet? az a helyzet,hogy másik srácot is felvettem már msn-re,de nem volt nyomulós részemről,mert tudja,hogy nem azért:D egyértelmű volt,de ilyenkor.. nemtudom mit tegyek, kicsit félek a reakciójától
2009. okt. 21. 19:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne írj neki levelet, csak vedd fel, és kész!XD:D

Am. én örülnék neki, h felvenne 1 csaj msn-re, és nem nyomulós!

2009. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem, velem is volt már ilyen, sőt az előző barátnőmmel igy ismerkedtem meg :)
2009. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Énis örülnék ha felvenne egy csaj msn-re.

Suliba semmit nem csinálna max egyik haverjának mutatja h felvetted msn-re?És?:D Nem jelent az semmit.

2009. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit még ne éreznék annak, de motoszkálna a fejemben a gondolat, az biztos.
2009. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ha egy lány felvesz msn-re még nem jelent semmit. Persze itt azért gondolom nem egy sima haverja akarsz lenni. :) Ebből kiindulva, hogy nem akar semmit, nem tartanám gáznak, ha felvenne egy lány msn-re.
2009. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menjetek a francba az msn el. Élőbe már senki nem tud beszélgetni?? Mindenki szar msn függő??
2009. okt. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és ez az msn függőség annyira súlyos hogy myvipen is tud neki írni ahol csak azt írja hogy vegye fel. Mert az msn az élete. És ne gyertek azzal hogy nem tudnak találkozni mert akkormeg minek is felvenni. Megmondom. Direkt azért hogy ne tudjanak mert a lány már annyira msn függő hogy így bebiztosítja hogy ne kelljen találkozni élőben. Legtöbször amikor találkozhatnának akkoris csak msn en irkálnak. Vagy csak a myvipeseknél van ez így?
2009. okt. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!