Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak a lánynak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a lánynak miért jelöltem be ismerösnek?

Figyelt kérdés
bejelöltem egy lányt ismeretlenül ismerösnek,elkezdtünk találkozgatni.De megkérdezte facebookon hogy miért jelöltem be ismerösnek!én azt válaszoltam hogy majd élőben elmondom!de élőben mit mondjak majd neki??
2013. júl. 21. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Azért mert megtetszettél és szerettem volna megismerkedni veled.." :DD
2013. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sántít a dolog.


"elkezdtünk találkozgatni", aztán meg "hogy majd élőben elmondom!de élőben mit mondjak majd neki?"


Őőő... ha jól értem, csak több találkozás után kérdezte meg, hogy miért jelölted be, és majd a következő talin akarod elmondani neki?

2013. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azért mert szimpatikus vagy számomra."

Mond ezt szerintem.

2013. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a következő találkozásnál akarom elmondani neki!!
2013. júl. 21. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azért mert megtetszettél és szerettelek volna megismerni" :)

vagy

"Azért mert szimpatikus voltál és szerettelek volna megismerni"

2013. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!