Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kezdeményezhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy pasi, akivel már kétszer találkoztunk (nem igazán tudom eldönteni, hogy randi volt e, vagy sem), de még nem adott konkrét jelet, hogy tetszenék neki. Viszont úgy érzem, tényleg bír engem, és tök jól elvagyunk. Szerintetek kezdeményezhetek legközelebb egy csókot?
2013. júl. 15. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel van olyan pasi aki szereti ha a lány kezdeményez szerintem igen.

Van olyan aki előszór nem tudja h mi van hányadán állnak ezzel legalább minden elrendeződik szerintem csináld nyugodtan.

2013. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEM!

Maradj nő a talpadon! a pasik dolga a kezdeményezés! te csak jeleket adj, azt lehet, de ő jöjjön oda, ő írjon rád először mindenképpen!!!!

ha rámászol, sosem fog igazán megbecsülni. hidd el!

tudod, vadászösztön.

2013. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiú létemre mondja a szívem hogy persze csináld imádnám én is, de az eszemnek kellett a második válasz, mert amire mégjobban buknék az az, hogyha húznád előtte a bizonyos madzagot, és akarna téged annyira, hogy ne kelljen neked belekezdeni. ha magabiztos a srác akkor ezt, ha nem, akkor te kezdj mert nagyon fog neki tetszeni ebben biztos vagyok, viszont ne vidd túlzásba utána a dolgokat mert azt hiszi jobban kell neked mint neki te (persze ha bejön a gondolatmeneted, amit a kérdésben megfogalmaztál)
2013. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!