Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most hogy elutasította a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy elutasította a jelölésem, hagyjam is?

Figyelt kérdés
Van egy káprázatosan szép lány, és a minap láttam egy szórakozóhelyen, de elég illuminált állapontban volt. Halottam róla sokmindent, nem túl pozitív dolgokat, az eddigi barátai viszonylag csak pénzes emberekből állt. Valószínűleg a kinézetét használta ki. Az igazság az hogy ezek ellenére kimondottan vonzódok hozzá, és erről nem tehetek sajnos :( . Viszont a facebookon a jelölésem elutasította. Próbálkozzak vmilyen formában? És ha igen hogyan? Köszönöm!!

2013. júl. 14. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szard le, ezek után mit akarsz még, vágjon pofán?
2013. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem több okból sem érdemes. Jó dolog álmodozni, csak ugyebár a való életben nem mi írjuk a szabályokat..
2013. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van egy elképesztően helyes srác. a minap smároltunk egy szórakozóhelyen elég illuminált állapotban. bejelöltem, de letiltott. én hagyni fogom, te meg döntsd el magad :)
2013. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barom, nőzni élőben kell, nem facebookon...szerencsétlenek, ezért nem találtok magatoknak pinát.
2013. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
postán
2013. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad... ha nem képes még visszajelölni sem.
2013. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pincsikutyáskodj egy kicsit utána
2013. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is veszett fejsze nyele...ne alázkodj meg ember!

Ha akar valamit akkor a minimum, hogy ő közeledik..ha meg nem akar semmit akkor te semmit sem tehetsz már azon kivül, hogy hülyét csinálsz magadból---aztán elveszíted az önbecsülésed---depressziós leszel--kivetíted a többi csajra is---aztán ide jössz majd sírni, hogy minden nő ilyen meg olyan aztán évekig magány és szenvedés vár rád, mert minden pasinak van csaja csak neked nincs!

Mindezt miért? Mert erőltetted ezt a csajt, aki még annyira sem tisztelt meg téged, hogy visszajelöljön!

Gondolkozz el rajta és javaslom, hogy hagyd ezt a nőt!

2013. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!