Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan pasi, akinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi, akinek még nem is volt barátnője, szűz miért akar komoly kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel hitegeti az embereket?
2013. júl. 10. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mert komoly kapcsolatot akar...
2013. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért?Nem szabad?...Vagy mi??
2013. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
elméletileg nem hazudik, de nem értem h először miért nem tapasztalatokat gyűjtöget.. elég lelombozó amikor egy komoly kapcsolatban 1perces egy menet..
2013. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért baj ha szűz pasi komoly kapcsolatot akar , lehet nem akar élni inkább komoly dolgokat képzel el ez abszolut nem gond most még majd esetleg később ha már élni akar és nem lehet ..
2013. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
mindenki elveszti egyszer valaki előbb és valaki később,de attól hogy szűz már nem is ember és nem lehet komoly kapcsolata... nem tudom de ez olyan hülye dolog csajoktól,hogy a szűz csávókat nem szeretik... szerintem a szűz csajjal több gond van,mint egy szűz pasival,mert a csaj rinyál közben és még tudnám sorolni...
2013. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
talán mert többre tartja a nőket mint hogy havonta ne adj isten hetente váltogatni akarja őket... és lehet hogy nem a farka hanem a szíve vezeti.... és ezzel mi is lenne a baj ?? :)
2013. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 LeftBehind ***** válasza:
3. Mert szerinted nem egy kapcsolatban lehet legjobban belejönni a szexbe? Amúgyis,hány nőt látsz odakint futkározni,akik egyéjszakásra egy gyorslövetű szüzet akarnak?
2013. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
a pasik se szeretik a szűz csajokat, mert bajlódni kell velük. na ezért..
2013. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 LeftBehind ***** válasza:
8. És ezt a vadbaromságot kitől hallottad?
2013. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem speciel, nem akarta egy akárkivel elveszíteni a szüzességét, olyannal akarta megtenni akibe szerelmes, és az igazira várt. Velem volt együtt először! Sosem akart egyéjszakás kapcsolatot, kalandokat.


Nem értem honnan van az a hülye általánosítás, hogy ha egy pasi szűz akkor az első szex 1 perces lesz... pl nekünk az első menet majdnem 1 óra volt, mert idegeskedett, izgult. A harmadikra tudta elengedni magát teljesen, akkor már kb 20 perc alatt végeztünk:)


Ja és az is marhaság, hogy egy szűz pasit tanítani kell. Az én férjemnek nem kellett semmit tanítani... ő volt az egyetlen férfi aki orgazmushoz tudott juttatni, senki más! Pedig 6 pasival voltam előtte.


27/N

2013. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!