Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elrontja a nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elrontja a nyelves csókot azzal, hogy túl mélyre dugja a nyelvét az azért van mert kiéhezett, vagy mert izgul és így bénázza el?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat? :D
2009. okt. 16. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
a számból vetted ki a szót/kérdést:D engem is érdekelne:D ugyanis tegnap ugyanezt történt velem is:D
2009. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2009. okt. 16. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, az azt jelenti, hogy nem tud smárolni.
2009. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
csatlakozom az előttem szólóhoz, azért van mert nem tud smárolni
2009. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nincs köze a kiéhezettséghez? :P
2009. okt. 16. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
nem sok köze hozzá. ha mindig úgy smárol, akkor nem tud rendesen smárolni, ha csak néha, akkor viszont lehet köze hozzá. de ezt csak hosszabb együttlét után lehet kiatapasztalni.
2009. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2009. okt. 16. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
De régen olvastam már ilyen jó kérdést. De tényleg, ezen rengeteget gondolkoztam már, mert történt velem egy hasonló, pont ma 1 hete. De remélem tényleg csak annyi, h nem tud csókolózni és nem az, h kivan éhezve, mert én nagyon szeretem ezt a srácot, akivel történt és nem szeretném ha csak szex miatt akarna velem lenni. :O
2009. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!