Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak bejön, ha egy srác "spontán" megmondja, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Nem arra cálzok hogy: Szia! Jössz dugni?

Hanem arra, hogy pl. jön szembe egy jó csaj, (nem ismerem): -Szia van barátod? (kérdem én)

-Nincs.(mondjuk ezt válaszolja)

-Most már van! (mondom én)

Érdemes-e így ismerkedni, vagy a csajoknak ez nem igazán jön be?


2008. jún. 24. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

En biztos szembe rohognelek, jol esne a poenod:) nekem bejonne...HA ha peldaul nem lenne baratom...

de azert gondolj arra nem mindenkinek jon be egy ilyen ramenos pasi:) nekem bejonne, viszont embere valogatja...ha a baratom nem lett volna hozzad hasonlo biztosan nem lennenk egyutt:P sok sikert neked

2008. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

:):):) én is röhögnék.. de nagyot! csak arra lennék kíváncsi, ezek után hogy folytatnád:)

engem egyszer nagyon szerencsétlenül szólítottak le és nem érzetem jól magamat és megkérdezetm tőlew, hogy "muszáj beszélgetnünk?" egyből elment:D én így koptatnálak le, ha nem tetszene a folytatásod.. bevált:)

2008. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
óó hát engem egyszer egy hasonló szöveggel szólítottak le a buszmegállóban:D csak ő azzal kezdte, hogy szép vagyok :D röhögtem, és lekoptattam. :D
2008. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A csajoknak bejön a jó humor. Így, ha bírod a visszautasítást, meg a továbbiakban is laza és vicces vagy (nem bunkó!), akkor ez működhet.

Sok sikert!

2008. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Hello.

Az elképzelhető, hogy egy lány nyitott arra, hogy megismerkedjen vkivel, akit szimpatikusnak talál.

A fent lefestett párbeszédben a "Most már van!" megállapítás a teljesen alaptalan, és agyonüt minden jó kezdést...

Lehet találkozni kedves lányokkal, ezt tudatni velük, beszélgetni, és a folytatásban majd eldől lesz-e valami.

2008. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez poén.Én így jöttem össze a barátommal. :D

Először azt hittem hogy csak viccel de aztán kmoly dolog lett belőle

2008. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ááá, ha szerinted bejössz a lánynak próbáld meg. Hozzám így ide jönne a srác aki tetszik..(dejó lenne:D) Szerintem az ilyen poénosra vett, ezerszer jobb mint ha odamennél hozzá és hebegnél habognál vagy amivel nálam szoktak próbálkozni: Jajj, van valami a hajadba! vagy Bocsi nem láttalak már valahol? Na ezektől falra mászom.. Sok sikert^^
2008. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

hehe:P ez jó.. de egy vad idegennel biztos nem járnék...

Inkább először hívd meg egy italra. aztán hazakísérheted:D

2008. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, ha bejonne a srac:)
2008. jún. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha bejön a srác akk. oké, csak nem tudom mit lehet erre válaszolni :D
2008. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!