Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókolózás közben a nyelvemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben a nyelvemet forgassam vagy mást csináljak vele?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki járni akar velem, de nekem annyira nem tetszik. de egy próbát megér... de még nem is smároltam, mit kell tennem a nyelvemmel?
2009. okt. 15. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Haggyad,hogy a fiu vezessen,csinald azt amit o;)
2009. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne! Ne azt csináld amit a pasi! Pont az ellentétét kell! Ha balra fordítja a fejét, te jobbra. Ha jobbra dugja a nyelvét, te balra! Egyébként meg jön magától.
2009. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

tartsad a szájába oszt cső vagy pedig dugdossad ki be..xD

ha nem tudod h kell csinálni minek akarod ? xDD

2009. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd jön magától, hidd el :-) Tudom nehéz elhinni, de télleg így van.

És azt csináld amit a pasi, ha ő balra fordítja a fejét, akkor te is kicsit balra, mivel szemben állsz vele, így pont ellentétesen fog kijönni, mai neked bal az neki jobb.. csakhogy a 2.ba belekössek :-P

De menni fog hidd el!

Amúgy meg miért akarsz vele járni, ha nem is tetszik, meg semmi?

2009. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem annyira tetszik? Én is összejöttem az osztálytársammal, aki nem annyira tetszett de ő belém volt zúgva. Jött a péntek este, szülei nem voltak otthon és hát eljött az időm :D 1 hétre rá szakítottam vele, én megpróbáltam belészeretni de nem ment. Vagy lehet h csak a csók gondolata húzott rá... Nem tudom :)


Mire figyelj nagyon:

1. Lazíts! Csak finoman és lágyan! Az ajkaidat is engedd el.


2. Ne forgasd a nyelvedet, mert vannak akik nem veszik jó néven. Ha már ott vagytok, hogy nyelveteket is használatba veszitek, akkor csak csinálj úgy mintha egy fagyit nyalnál, ne túl mélyen, de azért érintsd meg a nyelvét.


3. A szádat ne résnyire nyisd ki, és ne is nagyra. Olyan pont jóra.


4. Biztos vagyok benne, hogy az első próbálkozás be fog sülni. Nekem is besült, először csak puszi, száj felé haladva, aztán már jött a csók, de a fogaink összekoccantak :) 2. próbálkozásnál nem értettem, hogy mi is ebben az olyan jó 3.nál amikor már én is kicsit tapasztaltabb lettem, meg ő is, hihetetlenül jó volt ;)


Remélem tudtam neked segíteni.

Sok szerencsét!

F/16

2009. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!