Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Semmi esélyem sincs így senkinél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem sincs így senkinél?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.. fogszabályzós alul felül -.-" amióta fogszabályzós vagyok nincs önbizalmam!Nagyon szeretek egy fiút.. erről már írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__450..

és félek vele beszélgetni élőbe,találkozni vele,mert fogszabályzóm van. Régebben sokkal viccesebb voltam és vidámabb de amióta fogszabályzós lettem azóta nem merek fiúkkal beszélni.. :/ félek,hogy nem tetszenék neki! de én szeretem. Na jó ez a szöveg talán kicsit zavaros lett :D de így megse tud ismerni,mert nem merek megszólalni! segítsetek!!! :(



2013. jún. 25. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ez kb olyan szintű, minthogy "szemüveges lettem, jajj mi lesz velem..."
2013. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogszabalyzonak meglesz az eredménye, addig meg: hallgasd meg a kedvenc számod, végezd el a reggeli rutint, aztán uccu neki, szedd össze minden batorsagodat! A fiúk ( azaz mi) inkább az arcot nézzük, ha az szép, akkor mindegy, h van-e fogszabalyzoja, vagy nincs. 15/F
2013. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyelj már! 14 éves vagy. Majd kinövöd.
2013. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!