Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért lesnek a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lesnek a fiatal fiúk, miközben nem akarnak tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert azt látom néha rajtuk,h.nagyon néznek,de nem szólítanak meg,és nem szeretnénk tőlem semmit! Nem azért,nekem nagyon bejönnek,még bele is mennék a dologba...és akkor nem történik semmi! Nem vagyok pedo,meg semmi ilyesmi félre ne értsetek! (Mondjuk idősebbnek nézek ki a koromnál,meg nagy mellem van)Lehet ezért? Légyszi írjatok valamit,mert már jó lenne kezdeni valamit ezzel...
2009. okt. 12. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Itt egy példa:

Egy 14 éves megnéz egy 20 éves csajt ha tetszik neki, mégse akar járni vele (általában).

2009. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mert, szép lehetsz és fel figyelnek rád!
2009. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Köszönöm a képeket!

Ezek alapján nekem szimpatikus vagy - az egyik képed alapján (ahol csak simán álldogálsz, leeresztett hajjal). ott úgy nézel ki, ahogy én a rendes és szép lányokat elképzelem. Éppen megfelelő, amit fogni lehet rajtad. Ha olyan helyzetben lennék - lehet, hogy megpróbálnék ismerkedni veled.

Viszont van egy pár képed, ami alapján... hát... ahol a kezed a fejed mögé teszed, ott nem szép a frizurád, az arcod meg eléggé beképzeltnek néz ki. Gondolom, ez akar lenni a szexi kép. Ha így nézel a fiúkra is, akkor persze, hogy nem mernek odamenni hozzád.

A többi képeden meg, ahol nincs rajtad szemüveg, ott elég fura arckifejezést tudsz vágni. Ez a disszonancia érződik amúgy a klubjaidról is... szerintem természetes, hogy ez megriasztja a fiúkat.

Azt is javasolom, hogy szemből fényképezd az arcod, és nézz a másikra, ne oldalról vagy féloldalról.


Végül: ha szeretnél valamit egy fiútól - különösen, ha ő a fiatalabb - akkor te is odamehetsz hozzá! Csak ne rohand le, mert akkor nem biztos, hogy összejön.

2009. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi,de ilyen részletes elemzést nem kértem! Azért nem kell elhinni mindent,rólam,amit az illető írt! Ne hari,de egy idegennek,egy számára másik idegenről nem kéen ilyet írni,pláne ide nem! Miért nem lehetett ezt privibe? Erre csak ennyit tudok mondani......
2009. okt. 14. 00:36
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezt nem kértem!Miért kell indenki előtt egy vadidegent leégetni,már bocsi! Ne higgyetek el mindent neki,légyszi.....Erre csak ennyit tudok mondani!
2009. okt. 14. 00:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod... de direkt úgy fogalmaztam, hogy ez alapján senki nem talál meg téged. Ezen az oldalon meg úgyis névtelen vagy, de amúgy sem hiszem, hogy olyan borzasztó dolgokat írtam volna. Azt kérdezted, hogy miért nem mennek oda hozzád ismerkedni a fiúk: szerintem ezért.
2009. okt. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Te melyik vagy? Privát e-mailt írtál,de nem tudom,mert páran írtak,légyszi mondd meg,ha még olvasod ezt....
2009. okt. 14. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!