Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányhoz be szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányhoz be szeretnék menni a kórházba, de valószínűleg nem egyedül, hanem többen vannak egy szobában. Hogyan tudnék négyszemközt beszélni a lánnyal?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kiviszed a szobából sétálni, vagy ha ez nem lehetséges, akkor megvárod amíg a szobatársak kimennek. Ha egyik se történik meg, akkor sehogy.
2013. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Közel hajolsz hozzá. Közös kórteremben nincs magánszféra, főleg ha nőkkel van együtt. Én anno húgommal voltam bent egy barátnőjét meglátogatni, de baromi idegesítő, hogy mindenki tudni akar mindent.

Ha mozgatható állapotban van, kérj egy tolószéket és menj ki vele sétálni egyet - ha van kedve. Ha nincs, marad a susmus.

2013. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ki hívod a szobából. De csak akkor ha nincs oda láncolva.
2013. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

már mindent leírtak..

ha nem tud járni.. akkor kész tolószéket.. kimentek a kórház parkjába.. ilyesmi..

ha meg tud járni.. akkor kihívod és kimegy a saját lábán sétálni..

2013. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És ha a szülők vannak ott,akkor hogyan beszéljek vele? Azt nem kérhetem,hogy hagyja ott a szüleit.
2013. jún. 21. 12:22
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
nem hiszem hogy egy korházi kezelés alatt kéen oylan dolgokról beszélni amit csak négyszemközt lehet, várd meg amig haza mehet és akkor bezsélj vele. Egyébként csak látogasd meg vigyél virágot érdeklődj iránta.
2013. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Már miért ne kérhetnéd meg őket? "Ne tessenek haragudni, de szeretnék váltani XY-nal négyszemközt pár szót." Ha nem vagy a család ellensége, vagy nem miattad van kórházban, akkor nem látok problémát a dologban.
2013. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mandulaműtéte volt. De a szülőket akkor sem kérhetem meg,még nem is láttak engem soha. Ezért kérdezem,hogy a szülők ott vannak,akkor hogy beszéljek a lánnyal?
2013. jún. 21. 12:30
 9/24 anonim ***** válasza:

akkor megvárod még elmennek b*szod!!!!

gondolom nem ülnek ott egész nap.. ne legyél már ennyire gyámoltalan..

2013. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sajnos az is elképzelhető,hogy ott vannak egész nap,ez a ciki. :D
2013. jún. 21. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!