Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy osztálytársam (fiú),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam (fiú), aki nekem tetszik, de azt hogyan tudhatom meg, hogy neki is tetszem-e?

Figyelt kérdés
Milyen jelek utalhatnak erre?
2007. szept. 22. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm, a legnyilvánvalóbb ha odamegy hozzád és a szemedbe mondja. Ha ez nem így van, akkor figyeld a "jeleket". Keresi a társaságod, sokat szemeztek stb. Most kb ennyi jut eszembe...
2007. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
en inkabb azt mondom h a "munkat" es a maganeletet nem szabad kavarni...en az osztalytarsammal jartam, es szep es jo minden amig nem jonnek a veszekedesek, szerintem maradjatok csak baratok, mert ha nem mukodne a dolog utanna rossz is lehet...aztan majd ha vege a sulinak soha nem lehet tudni...ha az van megirva h egyutt kell legyetek akkor ugy is lesz...
2007. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsó nagyobb baromság nem jutott eszedbe


kérdező: hát a szemezés nem minden van egy osztály társam szemeztünk és nem teccettem neki most a barátnőm a barátnője szal ennyi

2010. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudhatod meg, hogy a fiúnak tetszel, hogy csinálsz egy msn-t és kérdezd meg.
2010. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!