Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz egy fogszabályzós csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egy fogszabályzós csajjal járni?

Figyelt kérdés
De nem ugy , hogy időközben lesz neki, hanem hogy mikor megismered (ha egyáltalán szóba állsz ilyennel) már van neki. Olyan 14-20 év körüli srácoktól várok választ (merthogy 14 vagyok) :) Köszi!
2007. szept. 22. 10:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
(a kérdező vagyok, szóval én beragasztottra gondolok, tudjátok ami benn van éjjel nappal....)
2007. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, bár én nem vagyok fiú és fogszabályzós is vagyok, sőt 14 éves elmondanám a véleményem. Ne azt nézd, hogy mások mit gondolnak, hanem azt, hogy te mit érzel! Ha neked tetszik a csaj, akkor nincs miről beszélni. Ez nem ciki, csak egy állapot, ami jobb esetben egy évig tart, rosszban kettő esetleg három. Szerintem fölösleges azzal foglalkoznod, hogy ki mit mond...
2007. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
88%
De én vagyok a lány :))))
2007. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
88%
mármint én = a kérdező
2007. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Jah,bocsi, ez nem derült ki naon a kérdésedből... Legalábbis számomra, bocsi! Akkor sajnos nem tudom a választ. Remélem nem :P
2007. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha te vagy a lány, akkor is megtalálod a második válaszban a választ a kérdésedre. Olyan pasi meg sem érdemel, aki a fogszabályzód miatt nem akar veled járni.
2007. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem!! Inkább azzal a fiúval gáz járni, aki úgy gondolja, hogy gáz fogszabályzós lánnyal járni. Az hogy bevállaltad a fogszabályzót, azt mutatja, hogy törődsz magaddal (az egészségeddel, a külsőddel, stb.), és ez vonzóvá tesz egy lányt. Ha egy fiú emiatt nem jár egy lánnyal, az arra utal, hogy még nem nőtt be a feje lágya :)...
2007. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, és én fiú vagyok, egyáltalán nem gáz. Volt egy csaj, aki nagyon bejött nekem, és két évig fogszabályzó volt rajta, de soha nem zavart. És különben is, a fogszabályzó sem marad fenn örökké.
2007. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked tetszik akkor nem a többi nem fontos."A szerelem mindent legyőz."
2007. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
85%
szerintem ez egyáltalán nem gáz mi lenne ha forditott helyzetbe lennétek?ha szereted igazán akkor ne a külső érdekeljen..
2007. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!