Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz elhívni egy srácot kávézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz elhívni egy srácot kávézni? Mármint. Ez olyan, mintha én hívnám őt randira vagy mi. Lentebb kifejtve a szitu.

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy srác, akit én nagyon bírok haverilag. És kiderült, hogy ő is bír engem. Mármint nem csak haverilag... amúgy is. És mivel találkozni akartam vele alapból ezért el akarom hívni kávézni. Szeretem a kávét, imádok kávézni is és úgy gondoltam elhívom.
2013. jún. 17. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan hogy mi a célod, ha csak haverként akarsz vele lenni akkor ne nagyon mert hiú reményeket fogsz benne kelteni mivel tudod hogy bejössz neki meg ő többet akar. Ha te is többet szeretnél akkor hívd el nyugodtan mert lehet hogy ő nem mer kezdeményezni.
2013. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy is el akartam valahova hívni meg csak úgy találkozni vele, mert kicsit be van tojva az érettségitől és beszélni akarok vele, meg megnyugtatni, kicsit kikapcsolna, ha barátokkal lenne, meg ilyenek. De amúgy szeretném, ha lenne valami és tudom, hogy nem fog fordulni - hisz pasi. Ezért lépnék. Gáz ez így?
2013. jún. 17. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz..engem sok lány hívott már el kávézni és nincs ebben semmi..némelyik azért mert tetszettem némelyik meg csak úgy simán kávézni! Én is hívtam már csajt kávézni, mert imádtam a kávét és kávé mellett jót lehet dumálni, de sajna már 6,5 éve leszoktam a kávézásról!
2013. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uhh. Ez megnyugtatott. Köszi. :D Szerintem ráírok. :D
2013. jún. 17. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a hét tarzanbajszú ébenfülű csavarkulcsos úristenért lenne gáz?

Hívjad.

2013. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elhívtam. :D Virul mint a tejbetök. :D Kszi mindenkinek a választ. :D
2013. jún. 18. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:

"szeretném ha lenne valami"

Cukor helyett dobjál Viagrát a kávéjába és lesz..

2013. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!