Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti, hogy jutottatok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy jutottatok el a csókig a pároddal?

Figyelt kérdés
Tehát hányadik randin? meg az előző randikon a fiúk, hogy mutatták ki, hogy bejön nekik a lány? Tehát ölelés mikor és hogyan volt. meg ilyen apró jelek mik voltak? és a csókot hogyan "készítettétek elő"?
2009. okt. 11. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csókot előkészíteni ? hát nem tudom, szerintem azon nem kell előkészíteni semmit. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rögtön támadd le a kiszemelt személyt, érezni fogod, hogy mikor jön el a pillanat :)
2009. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1 hete beszélgettünk MSN-en... Aztán jött az 1. találkozás :)

Egy eldugott kis helyen voltunk késő délután...

Enyhén zavarban voltam :$

És mondta, hogy bújjak hozzá inkább, ne azt a vascsövet ölelgessem :D (focipályán voltunk, és az öltöző előtti lépcsőn ültünk)

Hozzábújtam.. dumálgattunk tovább.. És megszólalt: "Meg akarlak csókolni!"

:O :D

De aranyosan, nem erőszakosan :)

Persze már én is akartam, csak kicsit zavarban voltam :)

15 hónapja vagyunk Együtt.

18L (és 23F)

2009. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. randin,buszmegállóba
2009. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én smároltam le először a nem tudom hányadik találkozáson, mert olyan jól elvoltunk, és azt hittem meg akar csókolni, és élből az ajkára tapadtam. :))

Azóta lassan 4 éve boldogítjuk egymást. :)


20/N

2009. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Mi már 1 hónapja ismertük egymást, egy ismerősömnél találkoztunk először. 1 hónapot beszélgettünk, majd úgy döntöttünk, hogy találkozunk ( haveri alapon ). Elmentünk bicajozni, hazakísértem, de ott már rajta is látszott, hogy ez nem csak haverság lesz :$ megcsókoltam, nagyon meglepődött, de annál jobban örült neki.

Fél éve vagyunk együtt.

17/F

2009. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostani barátomnál én kezdeményeztem. Fura volt, még is emlékezetes. 3,5 éve voltunk osztálytársak, amikor valahogy hirtelen többet kezdtünk beszélgetni, eljártunk együtt ide oda... Aztán egyre többet találkoztunk kettesben is. Úgy másfél hónap múlva megkértem hogy csinálja meg a gépemet, mert eléggé rottyon volt szegény, ő meg kis guru, csak jobban ért hozzá mint én. Megcsinálta, hülyéskedtünk, szenvedtünk, "verekedtünk", egymás mellett feküdtünk, és tv-ztünk, aztán már éreztem hogy ez több, de nem volt ott az a vibrálás, fellángolás. Ő közel hajolt hozzám, én pedig megcsókoltam, kb ennyi volt... Azóta együtt vagyunk. Fél év telt el, és továbbra is osztálytársam. "Lesz ami lesz" alapon kezdtünk, és most fülig szerelmes vagyok! :) 19/L
2009. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..:D A párom az osztálytársam is.Tudtuk nagyon jól,hogy bejövünk egymásnak.Egyik nap találkoztam vele este.És mikor jöttem haza meg akart csókolni,én meg mondtam,hogy ne,mert nem akartam vele összejönni(azért ,mert osztálytárs)

De aztán... egyszer élünk.Megcsókoltam:) Nézett is,de nagyon örült.több mint 1 éve együtt vagyunk:)

2009. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
lerészegedtem és közben megérkezett az akkori legjobb barátom, én meg nem tudom, milyen indittatásból egyszerűen lekaptam :D szerencsémre tetszett neki :D onnantól kezdve már nem csak a barátom volt, hanem a párom is
2009. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hát :D leült mellém a padra. kb 10 perce ismertem. és lekapott. :)

*elsőlátásra szerelem* :)

2009. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


mi a parommal, a 3. randin csokoloztunk elöször. Husvet elott 2 szer randiztunk, majd en hazamentem a csaladomhoz ünnepelni. 3 het telt el, de szerencsere a sok levelezes miatt nem szakadt meg a kapcsolat. Setalgattunk egy erdöben, de nem tudtam sajnos, hogy hova megyünk igya magassarkut huztam. NEm volt idealis a terepre, de ö felajanlotta, hogy visz a hatan. Akkor erintettük meg egymast eloszor. MAjd letett es megölelt, majd szeretett volna megcsokolni, de mondtam neki ne tegye, mert elkapja a mandulagyulladasom. De 2 ora mulva mar sem öt sem engem nem erdekelt a betegsegem, megtettük.:) Azota is együtt vagyunk.

2009. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!