Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monsterhighfan kérdése:

Mit tegyek? A legjobb barátnőm a bátyámba szerelmes!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit tegyek mert félek hogy ezek után már csak a bátyámból tudunk majd beszélni!Már bölcsöde óta ismerem és nem akarom elveszíteni őt!Örülnöm kéne annak hogyha összejönnek?

2013. jún. 13. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem kéne. Tudod miért? Ismerősi körben ugyanez volt, aztán a szakítás után egy bulit nem lehetett összehozni, hogy mind a kettő ott legyen.
2013. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az ő dolguk, miért akarsz beleszólni, még jó a kölkeim ebből nem csinálnak semmi gondot, mindenki magánügye kivel kezd el járni N
2013. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm is úgy járt velem.:D Végül azonban mi nem jöttünk össze, mert a srác elköltözött Pestre, a távkapcsolatot meg nem vállaltam volna be. Barátnőm viszont első perctől örült, amikor szinte egyszerre tudta meg tőlünk, hogy mi a helyzet.:) Te döntésed, de annyit mondok, hogy hogyha tényleg szoros kapcsolatot ápoltok a barátnőddel, akkor nem csak a bátyádról lesz szó.;) Nálunk legalábbis nem úgy volt.:)
2013. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. jún. 13. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi dolgod ezzel. Hagyd hogy legyen aminek lennie kell. :D

30F

2013. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm az unokatesómmal jött össze. Nagyon csúnya körülmények között szakítottak. Engem megutált mindkettejük. Azóta kibékültem mindkettővel,de mindketten elvárják h ne álljak szóba a másikkal (persze ezt nem tartom be). SZóval nem, nem kéne örülnöd neki.

Azonban Te semmit nem tudsz tenni ez ellen. Ez egy sz*r dolog. Sajnos ez van :/ Esetleg megmondhatod neki,h nem nagyon akarsz tudni a bátyáddal való dolgokról. Talán megérti. Bár biztos hiányozna neki h nem mesélhet a történésekről a legjobb barátnőjének...

2013. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az utolsó véleményét elég erősen megcáfolnám. Attól, hogy náluk ez történt, még egyáltalán nem biztos h másokkal is ez lesz. Mindegyik egyedi eset, nem is szabadna egy harmadik embert okolni amiatt, mert két ember szakít egymással, kivéve ha tényleg szerepet játszott benne azzal, hogy elcsábította, vagy szét akarta szedni őket. Azt se mondom, hogy örülnöd kéne, mivel ha eddig jóva voltál a bátyáddal, lehet hanyagolni fog ezután, ugyanugy ahogy a barátnőd is egy pasi miatt, aki konkrétan a bátyád lesz. Természetesen nem teljesen leszarnak, de kevesebb idejük lesz rád mindkettejüknek. Viszont ha meg sem próbálják, nem fogják tudni hogy milyen, adnék nekik egy esélyt, ez tőled független döntés.
2013. jún. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy a közös buli simán lehet, ha mindkettő túl van a másikon, én például az összes exemmel jóba vagyok, simán elmegyünk egy buliba és beszélgetünk bármiről. Ha nem veszekedéssel válnak el, akkor minden rendben lesz utána is. És nem okolhatnak azért téged, ha szétmennek, illetve nem várhatják el, h ne beszélj a másikkal, mivel nincs joguk beleszolni.
2013. jún. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!