Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha megtudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megtudnátok, hogy a pasi, aki elhívott titeket randizni autószerelő azzal nőne vagy csökkenne a vonzalom iránta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 21:50
1 2
 11/17 anonim válasza:
0%
Ne haragudj, tudom nem te vagy a hibás hanem a szüleid. Akik így neveltek téged fel, hogy szakmák és foglalkozások alapján válassz magadnak partnert. Sikerült az elmúlt 2 hónap legidiótább kérdését megalkotnod.
2013. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kri76 válasza:
Bár itt a sorban egyedül állok vele, szerintem tök értelmes kérdés volt. Lehet, h ezzel is egyedül leszek, de szerintem diplomás diplomáshoz vonzódik, vagy legalábbis ha nincs diplomája, akkor okos pasihoz, a szakmunkás a szakmunkáshoz. Soha nem akartam szakmunkás pasit. Volt ugyan egy autószerelő szerelmem, de akkor még bagyon fiatal voltam és nem volt kialakult véleményem.
2013. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hááát...az a helyzet, hogy az előttem szólónak sajnos igaza van, mert: similis simili gaudet.


Ezen nincs mit rágni.

2013. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés foglalkozás tántorítana el, ha tetszik az illető. Mondhatni nem oszt nem szoroz, mi a szakmája, először az embert nézem, meg a foglalkozás ugye változhat is.
2013. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem a szerelmet nem az iskolai végzettség határozza meg. Én egyetemet végeztem, a párom nem. És akkor mi van?! Mégis okos, választékosan beszél, kedves és illemtudó. Magyarul: ért az élethez és ahhoz, hogyan kell szeretni; nem olyan elkényeztetett kisfiú, mint jó pár egyetemista / kollégista "férfi" ismerősöm, akiknek halvány lila fogalmuk sincs arról, mit jelent a felelősség, férfias viselkedés... stb. De néha a gerinc fogalmát se. Sőt, még a kötődéssel is gondja van. Szerintem nem egy 2 lábon járó lexikon kell egy nőnek, aki Shakespearet idéz, hanem egy igazi férfi, aki úgy szereti őt, ahogy kell és tudja, mit akar az élettől. Nem minden a papír... Alapvető műveltséget nem a diploma ad. 3 diplomával is lehet valaki kőbunkó. De mindenkinek más az értékrendje. Én az embert keresem és úgy tűnik, meg is találtam. Ha szeret téged, ez nem lehet akadály!
2013. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Negyvenes nőként, sok élettapasztalattal a hátam mögött, még azt is megjegyezném: A pasik intim teljesítése, libidója fordítottan arányos a iskolázottsággal ;-)

Barátnőimmel erre már rég rájöttünk. :-) Ha egy értelmes, kedves, udvarias szakmunkás és egy vállalatvezető között kellene választani, hát inkább a szaki mellett döntenék. :-)

A diplomás és már befutott férfiak többsége csak presztízs tárgynak tekinti a nőt, általában sem szenvedély sem valódi szeretet nem áll a kapcsolat mögött. A szakmunkás pasik "értelmesebbje" viszont bájosak, csábítóak, kedvesek, tüzesek, szerelmesek tudnak lenni.

Tagadhatatlan, hogy egy jómódú, karrierista diplomás mellett másfajta életet élhet a nő, de nem biztos, hogy boldog is lesz evvel az élettel. Pénz tekintetében egyik sem garancia, sem a jó szaki sem a diplomás. Hiszen mindkét kategóriából van munkanélküli és jómódú is.


Nekem speciel nem a papír számít egy férfinél, hanem amit érzek, amit ő érez, ill. éreztet velem.


/de az ágyban a középosztálybéli, középvégzettségűek a királyok ;-) /

2013. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Attól függ, milyen kocsid van...!:) Hi-hi-hi!
2013. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!