Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni azon, hogy jobb nálam az exem pasija?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akibe szerelmes voltam. Jártunk egy darabig, de nem volt olysn komoly kapcsolat. Mikor vissza akartam szerezni durván lerázott. Van neki már azóta egy komolyabb kapcsolata. Már nem érzek semmit, haragot sem. Csak nem tudok a tükörbe nézni, mert rájöttem, hogy nem voltam elég jó neki. Már semmi életkedvem, nincs kedvem emberek közé járni csak azon gomdolkozom h hol rontottam el.
2013. jún. 8. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet nagyon szar érzés próbáld meg elterelni a gondolataid havarok hobbi filmek zenék :)
2013. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a gond, hogy Ő nem érdemel meg téged. Azt se érdemelte meg, hogy vissza akartad szerezni.
2013. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hyatt ***** válasza:

Teljesen normális amit érzel. Gyászold meg a kapcsolatod aztán folytatódhat az élet.

Ha jobb embernek akarod érezni magad csinálj karitatív munkákat (vagyis segíts az elesetteken ingyé!) ez feldobja az embert.

2013. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!