Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves lány vagyok, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, van egy srác, akire mostanában sokat gondolok. , de miért? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Egy buliban néztem ki magamnak, minden hétvégén láttam, de sosem mentem oda, csak néztem. Az alkalmakkor mindig volt bennem pia (és én olyan vagyok, hogyha iszom majdnem minden pasi bejön, akire józanul rá se néznék, még az is). Igazából nem helyes pasi, sőt, inkább csúnya, de valami megfogott benne, amire nem tudok rájönni, hogy mi. Azt hittem, hogy csak piásan gondolom ezt, de a suliban is sűrűn látom, és akármennyire is nem szeretném, be kell látnom, hogy egyre jobban tetszik... Nem vagyok nagy szám én sem, de jobban nézek ki, meg osztálytársaim is mondták, hogy nekem nem ilyen pasikon kellene leragadnom. Egyszer erőt vettem magamnak a buliban, odamentem hozzá, és smároltunk..., de annyiba is maradt, mert a barátnőm mindig elhúzott tőle, hogy hagyjam, mert nem hozzám való.

Összejönni nem "mernék" vele, mert szégyellném (tudom hülyén hangzik egy 20 éves lánytól, elég gyerekes, de ez van), de ez így nem mehet tovább, nem elég, ha csak nézem! :S

Szerintetek mit csináljak??? (jah, a pasinak szerintem bejövök, csak azt hiszi, hogy egy hülye pi*sa vagyok, aki csak szórakozik a srácokkal)


2009. okt. 8. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A BARÁTNŐID SZABJÁK MEG A PASIDAT???


Ugyan már, ha neked ő tetszik gyere vele össze, nem a küldő számít, ha egy hullámhosszon vagytok, a barátnőid majd megszokják! Nálunk a 17 éves lányokat nem érdekli a külső, pl. unokatesómnak is olyan barátja van, aki nem egy szépség, érdekes feje van, de belsőre nagyon passzolnak, jól elvannak és már 6 hónapja semmi gond sem volt! (6 hónapja vannak együtt)


Sok sikert! :)


17/F

2009. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval neked mindig mások mondják meg mivan? Akkor mész pisilni, mikor mondják? Kajak ugyan ez volt velem is még 20 évesen. Összejöttem egy olyan csajjal akit állandóan röhögtek, mint az álat, de nekem meg tetszett, nem tehettem róla, aztán összejöttünk, mindenki lesett, de szted menyire érdekelt, jó nem is tartott sokáig, mert még gyerekes volt nagyon, de nem ez a lényeg, hanem, hogy ha kell valaki szerezd meg, ne mások mondják meg mi legyen. Nekem is jó visszagondolni rá, jó néha elkap a röhögés, de akkor is jó volt az akkor.
2009. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóláshoz még annyit, hogy 23/F
2009. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azt szégyelném, hogy ilyen barátaim vannak...

És még hallgatsz is rájuk!!!

Csináld mindig azt amit Te akarsz, és azzal akivel Te akarod!!!

Ha egy jóképű srácot fognál ki az okos barátnőd bezzeg rögtön lenyúlná,mert az sem lenne hozzádvaló?

2009. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Presserék már megénekelték hogy:

"A csúnya fiúknak is van szíve,

Szíve senkinek nincs, nincs, nincs ennyire."

Nehogy már szégyeld, csak mert nem tetszik a barátnőidnak.

Ha tényleg csak e miatt nem jössz vele össze akkor tényleg "pi*sa" vagy.

2009. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dettó igy voltam 19évesen...s elhibáztam!!! Bnőimre és a haveri társaságra hallgattam,pedig boldog voltam azal a fiúval de elengedtem!!!!!! Szóval ha neked jó hajrááá....de tudom h hiába is mondom mert csak a saját hibáiból tanul az ember!! :(
2009. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!