Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miskolcon és környékén mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon és környékén mit lehet csinálni a pároddal?

Figyelt kérdés
Nem régóta ismerkedünk, de már most nem tudjuk kitalálni, hogy hová menjünk. Voltunk már Tapolcán sétálni, Lillafüreden sétálni és lángosozni, kocsikázni erre arra, biliárdozni, kajálni. Nem vagyunk túl kreatívak, de mit lehet csinálni Miskolcon? Valami kreatív elfoglaltságra gondolok, ami nem feltétlenül kerül tízezrekbe!:)

2013. jún. 6. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Kemény dió kb Miskolc összes helyén voltatok már ahova érdemes el menni nem teng túl a lehetőségekben ez a városka, de azért nem veszett ügy. Bár mostanság nem tudom hogy van a jégkori elég rég voltam de az is lehet egy jó móka már ha érdeklődtök egyáltalán iránta :D(Igaz ez se olyan olcsó ha jól tudom 600 körül van fejenként a belépő benti pályára de én pl egy randihoz teljes mértékben el tudom képzelni ezt a lehetőséget:))
2013. jún. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, egyébként nem olyan programra gondolok feltétlenül ami nem kerül pénzbe, nem gond ha fizetni kell, csak nemmindegy menyit. Mozi meg ilyesmi abszolút nem játszik.
2013. jún. 6. 01:06
 3/9 anonim válasza:
100%

Pont ajánlani akartam a mozit, de ott a színház, uszoda vagy a barlangfürdő, a kalandpark, a bobpálya. Lehet menni lovagolni vagy csónakázni a tóra, fagyizni, túrázni a Bükkben (mi szeretünk túrázni, mindig új útvonalon járni), biciklivel, felfedezni a környéket. Lillafüreden a kisvasúttal elmenni Garadnára, onnan visszasétálni, beülni egy pisztrángra az étterembe, vagy piknikeztek a zöldben. Lehet vinni ping-pongot, tollaslabdát. Kijelölt helyen rakhattok tüzet és süthettek valami egyszerűt (alufliába csomagolt krumpli, virsli, szalonna - ezekhez nem kell edény, stb.) A városban el lehet menni táncolni (az egyik tánciskola első órája ingyenes), a diósgyőri várban nyáron rengeteg program van (középkori játékok pl.), koncertek is akadnak, fotókiállítások, mondjam még? Járjatok nyitott szemmel a városban és amitől nem idegenkedtek, menjetek, nézzétek meg, próbáljátok ki, még ha elsőre nem is tűnik a legérdekesebbnek. Meg fogtok lepődni, mennyi érdekes dolog van, amibe érdemes belenézni. Ebben a városban is lehet annyi programot kitalálni, mint bármelyik másikban, nem kell leírni. Amiket írtam, a legtöbb helyen lehet romantikázni, kedvetekre, ízlésetekre lehet formálni a programot, rólatok fog szólni, egymást jobban megismerhetitek.

Megfogott valamelyik ötlet a felsoroltakból?

2013. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
húú:D Köszi szépen!:D igen, elég sok:D
2013. jún. 6. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nem szeretjük miskolcot mert már mindenhol voltunk ezért ha tervezünk valamit messzebbre megyünk.
2013. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló! Ez igazán hasznos volt! :D Minek veszed a fáradságot azért, hogy írj egy nagy semmit?


De hogy én se legyek haszontalan: sportprogramok is lesznek a nyáron, ha érdekel valamilyen sport. Egy mérkőzés élőben vagy kivetítőn nézve társaságban nagy élmény.

2013. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pinkpancser ***** válasza:

Séta a fonodán? :)

De egyébként Lila környékére ha minden nap kijártok, akkor is fogtok mindíg szép helyeket találni!

2013. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kreatív.. de am köszi:D nem csak sétálgatásra gondolok:)
2013. jún. 6. 22:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Miskolcra ne mennyetek mert a sok cigo megkésel.:D

Viccen kívül nincs semmi miskolcon.Inkább menyetek debrecenbe vagy egerbe.

2013. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!