Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő az Igazi, nem találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő az Igazi, nem találkoztam még hozzá hasonlóval. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

sz*r a helyzet... 4 éve ismerem (oszt.társak voltunk gimnáziumban), amikor először megláttam, rögtön "megfogott" az a lány. kívül belül. akkor nemjött össze (én hibámból, de nemlényeges most). az a baj, hogy azóta ugyanígy érzek: ha meglátom, rögtön jön a "para", szívem a torkomban; ha beszélgetünk, a külvilág megszűnik. Kívül-belül tökéletesnek látom Őt, bármit megtennék Őérte. Le tudnám (sőt le akarom) élni vele az életem. (ez lehet, hogy kicsit komoly kijelentésnek tűnik, de így érzek) Pedig nemis voltunk együtt, ezért sokan leis hülyéztek már, hogy akkor hogyan érezhetek ilyet. De én meghalnék érte. Annyira tökéletes. Őmeg "csak" barátként tekint rám, és azt hiszem valamennyire érzi, hogy "mi van", de nemtud mit tenni, Ő nem érez így... Van valakije, azértsem akarok színt vallani neki.

Most "elválnak útjaink", átiratkoztam egy másik suliba, mert már nembírom tovább (mindennap látni Őt). Attól félek, hogy nem tudom túl tenni magam, soha. Kihasználni meg nem akarok senkit. Rettenetes érzés.

Valakinek nincs valami ötlete, hogyan lehetne jobb? (Párszor tartottam már ott, hogy véget vetek mindennek...)

Előre is köszönöm.


2008. jún. 18. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam ugyanebben a szituban, mint te.

Aztán idősebb fejjel másként látom már a dolgokat. Elkezdtem ismerkedni más lányokkal és rájöttem, hogy több "tökéletes" nő is létezik a világon, nem csak ő :)

Meg persze a tökéletes emberekről is előbb-utóbb kiderül, hogy nem is annyira tökéletesek.

2008. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kösz a választ.

hát... azért nekemis vannak nőnemű ismerőseim :P (barátnőm is volt úgy fél éve) de semelyikük iránt nem érzek annyit (meg szerintem ők se irántam) szóval így ismerkedéssel nagyon nincsbaj. inkább azzal, hogy valaki hozzá foghatót találjak :-/

(akkor lennék a legboldogabb, ha Ő belémszeretne, de mostmár nemcsak az eszem súgja, hogy nincs esélyem)

2008. jún. 18. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

nagyon ismerős nekem is a helyzet amit leirtál. Nagyon belezugtam volt osztálytársnő csajba... fél évig depis voltam... suli szarul sikerült ...

de sikerült kilábalni és most egy csodálatos lánnyal vagyok együtt :)

ahogy az előttem lévő irta több tökéletes nő is létezik

2008. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mintha velem is ez történt volna kb 3-4 éve még a szituáció is hasonló, csak én megmondtam neki, hogy tetszik meg ilyesmi. Fontos az időzítés is, jókor jó helyen lenni. Amit tehetsz ebben az esetben. Előszöris érdemes tisztáznotok, hogy mi az ábra, ekkor előfordulhat, hogy kosarat kapsz, de legalább tudod, hogy miként állj hozzá a továbbiakban. Ha minden marad a régiben és csak barátok maradtok, az további bizonytalanág forrása és csak idő kérdése mikor pasizik, be, és ez nem jó fényt vet a barátságtokra sem, főleg ha többet akarsz annál. Szóval nem érdemes sokáig halogatni. Viszont az is lehet, hogy öszzejöttök, de ha nem az se törjön le, még csak most kerülsz ki az életbe és sokminden vár még rád főleg a csajok terén. Ha azt szeretnéd vegye a lapot, akkor azért tenni is kell. Beszégessetek, hívd el fagyizni, légy olyan amilyen vagy. A lényeg hogy ne ess kétségbe, mert a csajok nem szeretik a kétségbeesett egyéneket, inkább állj a sarkadra és légy határozott.

Azt is megjegyezném, ha biztosra tudod, hogy van pasija, akkor felejtős a helyzet alapból sztem. Elfelejteni teljesen nem lehet(tapasztalat), de idővel halványul és emlék marad meg ha megismerkedsz egy szebbel jobbal akkor majd másképp gondolsz majd vissza az eseményekre. Ne csüggedj, sok sikert és fel a fejjel bárhogy is lesz, mert elvileg új sulid is lesz meg minden. Hajrá :)

2008. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát akkor igyekszek keresni másikat.

amúgymeg biztosra tudom, hogy nemérez irántam annyit amit szeretnék. azzal meg nincs baj, h önmagam legyek, meg elhívni valahova stb... csak fura a helyzet, mer kínos neki ez az egész (valamilyen szinten tudja), beszélgetni erről nem beszéltünk.

akk remélem majd találok vki mást. köcce

2008. jún. 18. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a szerelem első látásra valami szörnyű kinzó jó érzés...én is voltam ott. Csak éppen külföldön egy évig...mire odaértem, hogy randi és stb., haza kellett jönnöm. Mire visszamentem, elköltözött...pedig irtunk, beszéltünk...és mégis egy halál féltékeny vadidegen nő vette fel a telefont mikor végre fel mertem hivni, hogy vagyok....

Másfél év magam keresése és pár év megalkuvás után megtaláltam a párom én is. Jegyben járok egy csupasziv fiúval aki csakis engem szeret és boldog vagyok.

De őt nem felejtettem el. Pár év után elkezdtünk beszélni újra de én tudom, hogy hova tartozom.

Nem könnyű ez és csakis az idő az ami segiteni tud.

2008. jún. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Szerintem meg kéne beszélnetek ezt az egészet, rendezni mindent. Az ha elmondod neki és csalódsz, még mindig jobb mintha nem teszel semmit. Aztán a további életed során meg rágódsz rajta, hogy mi lett volna, ha...


Ha nem beszéltetek még a témáról akkor nem tudhatod mit is gondol. (Megjegyzem, az emberek sokszor nem tudják - vagy nem akarják - kimutatni az érzéseiket.)

De ha ezer százalékra tudod, hogy mást szeret, akkor hagyd!


És soha ne add fel! A világ tele van potenciális nagy Ő-kel, csak észre kell venned őket :)

2008. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ismét kösz a válaszokat.

hát, talán 1000%-ra nem, de 100%-ra tudom. beszéltem egyik legjobb barátnőjével 2 hete, azt mondta, hogy Ő látja rajtam, múltkor is úgy néztem rá... és hogy nagyon kellemetlen neki, mert nem tudja, hogy mit tehetne... szóval elmondani... hát... tudom, milyen választ kapnék. meg nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni... esetleg, ha nemlesz senkije, talán akkor...

2008. jún. 19. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!