Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor gáz vagy sem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor gáz vagy sem ha feláll az első randin?

Figyelt kérdés

Tegyük fel már ismerik egymást a felek,és a srácnak feláll.Viszont próbálja takarni úgy helyezkedik,hogy ne legyen feltűnő.

Ez gáz?

Volt egy kérdés ahol egy nő rászólna a srácra,hogy viselkedjen.

Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.Gáz elítélendő a merevedés főleg ha próbál ellene tenni?



2013. máj. 25. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zavarba jönnék, de azért nem sírnám tele a párnám, hogy jaj, felállt rám a fiúnak :D
2013. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem természetes. Mi, lányok sem tudjuk befolyásolni a nedvesedést, megakadályozni azt agyi úton. Szerencsére nekünk nem feltűnő.


17/L

2013. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem probléma. Sőt, akár még imponáló is lehet. :)
2013. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz
2013. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nekem elég kínos volt, mikor az egyik randin felállt a cerka. :/
2013. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mostani szerelmem mar attol bekeszult, ha elmentem mellette az elso perctol fogva es nekem baromi jol esik:D
2013. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Aladárkiss ***** válasza:
100%
Az lenne a gáz, ha nem állna fel! Koma nem vagy homo, normálisan működik a vizuális ingerátviteled nő láttán izgalmi állapotba jösz. Ez miért lenne baj?
2013. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Én örülnék neki:D lehet viccesen megjegyezném h a kígyót elbűvölték :Dnem gáz!
2013. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!