Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne barátna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne barátnak, hanem pasinak tekintsenek a nők?

Figyelt kérdés
Idáig sose alakult ki semmi komoly,mindig csak barátkozni akartak.Biztos azért mert barátilag közeledtem,és nem 'támadtam'.Milyen a biztos módszer,hogy egy lányt magamba bolondítsak?
2013. máj. 23. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ismerkedésnél flörtölj és bókolj sokat,egyértelműsítsd a szándékaid már az elején,ez fontos!
2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hősködjél, mutogasd a pén(is)zed meg viselkedj úgy, mint Russell Crowe aztán "búnyózz óraszám" mindenkivel aki idegesítő, útban van, gyengébb nálad, más mint te.
2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi, nincs biztos módszer. A lényeg: ne barátilag közeledj, és akkor van esélyed. Ha valakinek tetszel, nem kell biztos módszer: a taktika annyi, hogy amíg szingli vagy, addig ha kedved tartja próbálkozz be egy lánynál aki tetszik. Más módszer nincs. Így hamar lesz csajod hidd el, főleg, ha egy nap több lánynál is bepróbálkozol. A lényeg, hogy már az elején egyértelmű legyen, hogy nem barátkozni akarsz.
2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Xenophiliusnak annyiban van igaza, hogy ha őt megvernéd, akkor tényleg sok nő lenne hálás! Főleg innen a gyk-ról! :)
2013. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Beszélj velük nyíltan, hogy mit akarsz, hogy tetszik, hogy akármi... ha csak barátként kezeled őket, úgy beszélsz velük akkor nem csoda ha csak annak tekintenek.
2013. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

# 4


Áh, szóval te vagy az egyik aki folyton küldözgeti nekem a "meg fogunk ölni" jellegű gyalázkodó privátokat?


Elég sokat kaptam az utóbbi időben - mióta fent vagyok :D


Igaz hozzászoktam az utóbbi 8 évben mióta netezek... Azóta egyfolytában érdekeznek az ilyenek... És még mindig itt vagyok! :D

2013. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"# 4


Áh, szóval te vagy az egyik aki folyton küldözgeti nekem a "meg fogunk ölni" jellegű gyalázkodó privátokat?


Elég sokat kaptam az utóbbi időben - mióta fent vagyok :D


Igaz hozzászoktam az utóbbi 8 évben mióta netezek... Azóta egyfolytában érdekeznek az ilyenek... És még mindig itt vagyok! :D

"


Nem, nem küldtem semmilyen privátot. Egyébként jól nyomod, 8 év... Azóta WC-re se mentél ki? Miből, élsz, ha szabad kérdeznem? Kíváncsi lennék a módszerre.

2013. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Óh, nem egyfolytában dikmá. Csak leginkább délutánonként suli után, nyáron meg inkább éjjel, mint nappal.


Aztán egy időnént nonstop - mint most is. Máskor meg csak félig-meddig tudok feljönni majd. De fogtok hiányozni... Szipp. Szipp.


Egy biztos - amíg nem leszek boldog addig maradok itt :D

2013. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szóval örökre,Xeno. Ollálááá :D
2013. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ó egy tipikus pasivava, édes vagy
2013. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!