Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért mert egy csajnak jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert egy csajnak jó a teste, azért érdemes randizgatni vele?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy pasival. Azt tudom hogy a személyiségem nem érdekelte, kb semmi sem érdekelte ami velem kapcsolatos, alig érdeklődött utánam. Tehát gondolom csak a testem jött be neki. De emiatt megéri?
2013. máj. 22. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor csak kihasznál, és az neked fog fájni a végén, neki viszont cseppet sem.
2013. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ne találkozz vele, csak károd lesz és utána mocskosnak fogod érezni magad, ha megdönt-tök felesleges..Ha okos vagy, kihagyod az ilyen tagokat.
2013. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csak megdugni akar a srác, akkor neki nyilván megéri.
2013. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kanos volt, akkor nyilván megért neki pár randit a dolog. Neked viszont nagyon nem éri meg rá pazarolni a gondolataidat.
2013. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
neked megéri csak a szex miatt? ha igen a válasz, akkor hajrá. ha nem, akkor hagyd a fenébe.
2013. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a kérdezőt nem az érdekli, hogy neki megéri-e a sráccal találkozgatni, hanem hogy a scrácnak megéri-e, ha egyáltalán nem érdekli a lány személyisége. Úgy vettem ki hogy már megszakadt a kapcsolat kettejük között, ezt jól tette a kérdező.


A válaszom az eredeti kérdésre az, hogy egy jó szex mindig megéri.

2013. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha neked is bejött a teste akkor legyetek dugópartnerek amíg nincs komoly.
2013. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak olyan pasik akiknek az igénye csak ennyire terjed ki. Te ebben partner voltál, és még mindig az vagy. Ha neked ez így jó, a Ti dolgotok!

Bár bennem azért felvetődik a kérdés, hogy szexen kivűl pl szoktatok beszélgetni is?

2013. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

most nem értem kitől akarod ezt megtudni?

Te mit szeretnél? ha csak szexet, akkor semmi gond, élvezkedjél

ha többre vágysz, akkor nem

ez csak tanács, de azt hittem ezt Te is el tudod dönteni N

2013. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
véletlenül nem veszprémben tanulsz? :D
2013. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!