Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt randira hívok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt randira hívok és virággal szeretném fogadni. Szerintetek ez sok vagy éppen eléggé roantikus. Ti örülnétek ennek az 1. randin?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. L/21
2013. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első egy fadarab
2013. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem!! Nem kell a virág első randin!
2013. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annak minden lány örül. És nem csak az első randin, később is. :) És egyáltalán nem sok, ettől még nem tűnsz majd nyomulósnak.
2013. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, a virág szuper csak ne rózsa legyen első randin. Valami illatos, de csak pár szál. És semmi szalag meg masni. :)
2013. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovacsdorka. ***** válasza:
Én örülnek neki :)
2013. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk az apró rózsák a kedvenceim, de biztos hogy örülnék neki. :) viszont mivel első randi is meg minden, bőven elég egy szál virág. Csak valami "apróság", ami még kedves gesztusnak számít.
2013. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!