Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyan magyar társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan magyar társkereső oldalt ami nem a lehúzásról szól?

Figyelt kérdés
Tehát meg lehet nézni a másik képeit, vissza lehet írni meg ilyen alap dolgok, anélkül hogy VIP tagságra elő kéne fizetni... az nem érdekel ha nem leszek kint a főoldalon, azért kérhet felőlem zs-t.
2013. máj. 11. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
badoo...(majd most jönnek emberek, akik azt mondják, hogy a badoon is mindenért fizetni kell, de ők garantálhatom, hogy digitális analfabéták, és még internetezni SE tudnak)
2013. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Vackorka ***** válasza:
badoo.com
2013. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
love.hun elég gyér a felhozatal, de am volt ilyen kuponos akcio néha néha, hogy 90 ft volt 5 hetes vip tagság....
2013. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Randik.hu
2013. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
elittars.hu nem lenne rossz....de mivel ugytom az állam csinálta azért is fizetni kell miinimum fél óra volt még beregisztráltam azt elmondhatom hogy ez 1 igényes oldal.
2013. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

badoo: látom google-ben h volt vmi azon a címen, de asszem megszűnt !?

love.hu -t próbáltam, de ott is megnéztem 10 csajt aztán már vip kell ha nagyban akarom nézni a képeket..

2013. máj. 11. 23:35
 8/18 Vackorka ***** válasza:
Dehogy szünt meg a badoo, azon vannak a legtöbben, meg azon vannak a legjobb csajok is, én is használom mai napig azt az oldalt :)
2013. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
badoo sztem nagyságrendekkel nagyobb cég mint a kis csicska magyar love.hu... szal inkább a láv esélyes a megszünésre...a badoo az jó....de ha már igy az elején elakadsz ilyen banális dolgokon akkor nem tudom a női szeszélyeken hogy fogsz átjutni.
2013. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Minden ilyen oldalban az a baj hogy képeket nemnézegethetsz meg :/
2013. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!