Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek azzal a sráccal aki csak le akart velem feküdni? Nem sikerült neki : )

Figyelt kérdés
Beszélgessek vele ha arról van szó, vagy legyek vele b*nkó, vagy tegyem előtte magam :D vagy mit csináljak ha találkozunk? Én beleszerettem amúgy, csak ő türelmetlen volt és dobott engem...
2013. máj. 11. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lennél vele bunkó? Semmi nem ér meg annyit hogy fölöslegesen felhúzd magad rajta.
2013. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te is le akarsz vele?


Úgy sejtem nem... akkor csak hagyd figyelmen kívül amit mond, zárd ki teljesen! Ha bunkózol, azzal csak magadat minősíted!

2013. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én amúgy lefeküdtem volna vele :D Csak nem most rögtön ahogy ő szerette volna. De amúgy a terveim közt szerepelt. Sőt még most is megtenném vele mert nagyon oda vagyok érte. Csak azért ribi sem akarok lenni, főleg hogy tudom hogy csak mire ment nálam....
2013. máj. 11. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy bírom ezt a játszmázást.. Ne játszd meg magad, az butaság.
2013. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én egész életemben megjátszom magam. Vagy nem is tudom mi ez. Engem mindenki egy tipikus jókislánynak ismer: aranyos vagyok, mosolygós, angyali akiből semmit sem néznek ki, csendes stb. Jó, tényleg ilyen vagyok. Vagyis ilyen is. De közben meg van hogy annyit dumálok hogy rám kell szólni hogy fogjam be, vagy ha olyanom van nagyon tudok veszekedni. És a szexhez való hozzáállásom meg...Ha tudta volna ez a srác hogy miket gondoltam róla...Hogy ő meg én miket csináltunk a fantáziámban :D De nem vagyok olyan na...
2013. máj. 11. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Így akkor tényleg kerüld... nem lenne jó, ha komolyan beleszeretnél!
2013. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
legyél egyenes, ne legyél nyuszi McFly:D
2013. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Engem nem nevezhet senki nyuszinak :D
2013. máj. 11. 23:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha valamiért mégis beszélni kényszerülnél vele, legyél semleges. Jól tetted, hogy nem feküdtél le vele, csak kihasznált volna!
2013. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fiatalkori énemet vélem felfedezni benned.......
2013. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!