Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet találkozni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találkozni olyan nővel, aki szeret anyáskodni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán vannak ilyen nők? Milyen korosztályban? 22/F
2013. máj. 6. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Istenments az ilyen pasiktól :( Egyébként biztosan vannak, szerintem az idősebb korosztályban keresgélj, 30körül. Bár, biztosan vannak a mi korunkban is olyan lányok, akik képesek arra feltenni az életüket, hogy nyalják a pasi seggét.

24N

2013. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ödipusz komplexus
2013. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az óvoda bejáratánál kéne keresgélned.
2013. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nőknek nem gyerek kell hanem férfi...keressél eg 40-50 körüli nőt magadnak...
2013. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az mit takar hogy szeret anyáskodni? mert ha azt jelenti h kiszolgál meg minden kivánságomat lesi akkor egy ilyen nő nekem is jól jönne.
2013. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen én is a 40+ nőket ajánlom, vagy esetleg öregek otthona? :)
2013. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
40 éves ilyen nőt találtam ismerkedős oldalon.baromi jó alakja van ,szóval nem egy elhízott tehén aki csak anyáskodással tud érvényesülni.Úgy látom élvezi a gondoskodó szerepet ezért állandóan nyomom neki a sirámaimat.Itt fáj ott fáj stb.ő meg mindig maszíroz kényeztet,kiszolgál..hehe.Szerintem 100 ból egy ilyen.csak véletlenül jött össze vele.Célirányosan nem hinném h találni.
2013. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezte a kérdező, hogy "ugye hogy el kell ítélni és a porba alázni?" hanem azt, hogy anyáskodó nővel hol találkozhat.


Nincs ebben semmi rossz, ha egy kapcsolatban a két ember egymás iránti odaadása és elvárása összepasszol kiegészítik egymást.

2013. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!