Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Osztálytársamról van szó, most ballagtunk. Ballagásnál mondta, hogy legyek az ő párja (máshogy voltunk beosztva, ott spontán döntött így). Úgy volt, hogy lesz még egy lány is velünk, erre azt reagálta, őt nem érdekli, az a lényeg, hogy én vele legyek. A csaj végül nem velünk jött, ketten mentünk. Amikor ballagtunk, az előttünk lévő párból a fiúnak mondta, hogy neki van a legszebb párja (azaz én). Nem tudom, ezeket komolyan mondta-e vagy csak heccelt. Van még néhány furcsa dolog, amit az elmúlt 2-3 hétben vettem észre. Múltkor pl felajánlotta, hogy hazavisz. Az elmúlt héten a ballagós ruhában kellett járni magassarkúval, s akárhányszor mentem le a lépcsőn, mindig odajött, megfogta a kezem, segített lemenni. A búcsúebédnél is mellém ült, ott is párban vonultunk, szintén ő volt a párom. Múltkor felajánlotta, hogy hazavisz kocsival. Néhány reggel puszival, öleléssel köszöntött, mikor beértem az iskolába. Volt olyan is, hogy órán a tanár romantikus verset olvasott fel, rám nézett, s elmosolyodott, illetve egy másik tanár a búcsúbeszédében mondta, hogy reméli, megtaláljuk életünk párját, nagyon boldogok leszünk vele, ekkor ugyanez történt, rám nézett, mosolygott. Amíg volt barátom, mindig kérdezte, hogy vagyunk. Nem tudom, hová tegyem ezeket a dolgokat. Nem tudom, tetszem-e neki, vagy csak udvarias. Szerintetek? Köszi!
2013. máj. 6. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de aranyos *-* tetszel neki:)
2013. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akar kúrni, kérdés,hogy beveszed e a répáját...
2013. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na majd a matek érettségin lehull a rózsaszín szemüveg...
2013. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem.Annyira egyértelmű jeleket ad akkor miért teszel fel egy ilyen kérdést?
2013. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel cica, ráélveznék az arcodra.
2013. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem igen, tetszel neki!

ha neked is bejön akkor viszonozd ezeket a jeleket, ha nem akkor még most mondd meg neki hogy esélytelen.

2013. máj. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ma is odajött érettségi után megölelni, illetve utána bevitt autóval a városba, mondjuk nem csak engem, öten voltunk. Ja, meg mondta, hogy a ballagáson a családja azt hitte, én vagyok a barátnője.


Nekem is tetszik, de hogyan viszonozhatnám? Milyen jeleket adhatnék? Mosolygok rá, keresem a társaságát, vissza szoktam ölelni, de nem tudom, ezen kívül mit tehetnék még. Nem akarok nagyon tolakodónak tűnni, sem könnyen kaphatónak. Mit tanácsoltok? Köszi!

2013. máj. 6. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit mit mit, érdeklődj az érettségije, felől, készüljetek együtt szóbelire, hívasd el magad fagyizni.
2013. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az érettségit már kibeszéltük. :) Említette, hogy jövőhéten meglátogathatnánk páran, nem lesznek otthon a szülei. Talán ott is lehetne valamit okoskodni. Fagyizni hogy hívassam meg magam? Csá, nem akarsz meghívni egy fagyira? :D
2013. máj. 6. 13:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Felhívott, hogy akarok-e vele találkozni :D
2013. máj. 6. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!