Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El merjek menni smink nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjek menni smink nélkül randira?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt barátommal, de még nem látott smink nélkül. Nem szoktam nagyon sminkelni magam, csak az arcbőröm elég problémás, szóval muszáj alapozót/korrektort használnom. Előbb-utóbb viszont úgyis látni fogja... szerintetek? Ti mit szólnátok hasonló helyzetben?

18/L


2013. máj. 4. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szerinted muszáj. Én szeretem ha egy lány megmeri mutatni magát smink nékül.Végülis csak igy fogja meglátni a valódi arcodat :P
2013. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek sem muszáj összekenni az arcát bőrproblémák miatt, főleg, hogy még többet árthat, mint használ, főleg hogy eltömíted minden sz*rral, bocsánat a vulgaritásért.
2013. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jobb ha lát smink nélkül,gondolom majd nem kelsz mindig korábban mint ő hogy sminkeld magadat amikor együtt töltitek az estét
2013. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Erősen pasifüggő. Vkinek fel sem tűnik, vkinek tetszik h ilyen természetes vagy, vki meg simán kiakadhat, h igénytelen vagy.

Én amúgy úgy vagyok vele, hogy szeretem a természetességet, de nem hülyítek senkit, a férfiak nagy többsége egész mást ért természetességen mint a nők. Rengeteg nő félre is érti ezt, aztán megy a hiszti h miért a plázacicák kellenek mindenkinek. Mi a szép tökéletes bőrt (amit a valóságban a legtöbb nő csak alapozóval tud elérni, viszont az legyen szinte "láthatatlan"), ámde gyenge szem/száj sminket mondjuk természetesnek, nem a pattanásokat :)


22/F

2013. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd ha még időben megmutatnád magad, viszont piszkosul szarul fogod érezni magad smink nélkül. Menj el egy kozmetikushoz randi előtt 3 nappal, randira tegyél fel egy kis alapozót meg szempillaspirált és ennyi.
2013. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmertél menni smink nélkül? :)
2013. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 banyamanya válasza:

Szerintem is menj smink nélkül. Ha ezért képes dobni téged a srác, akkor ennyit is ért, és kár bánkódni utána. Én sem használok már se alapozót, se korrektort.

22/L

2013. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elmentem, nagyjából úgy éreztem magam, mintha ruha se lenne rajtam, de nem szólt semmit! :) köszi mindenkinek a választ, ment a zöld pacsi...
2013. máj. 5. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Szupi! :)
2013. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!