Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány az osztályomban de nem tudom hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés
12 vagyok és 5 éve szerelmes vagyok ebbe a lányba de nem tudom mit mondjak neki vagy mit csináljak de pillamatom sincs vele beszélni mivel nagyon sok barátnője van és mindig vele vannak mit csináljak?És lányok az titeket ugye nem érdekelne ha egy másik memzetiségű fiú szeretne járni veled.Kínai vagyok ezért kérdezem. Ja és fiúvagyok.

2013. ápr. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel már ismered klasszisokkal könnyebb a dolgod, mint lesz majd 5 év múlva. Így annyi a dolgod, hogy odalépsz, köszönsz, s megkérdezed tőle, hogy hogy van. Aztán leülsz, s csevegsz. Zenéről, filmről, Éjjel-nappal Budapestről (nekem ugyan nem teszik, de szerintem ti nézitek), kérdezd meg mit szokott csinálni suli után vagy hétvégén. Hátha van valami, amit tudtok együtt. S ha nem jössz be neki azt észre fogod venni. Onnan, hogy nem szívesen válaszol vagy egyszerűen nem válaszol.

Ha csak röviden válaszol attól ne ijedj meg. Úgy kérdezz, hogy hosszan kelljen mondani a választ. Ne csak eldöntendő kérdést tegyél fel.


Ha viszont visszakérdez, akkor nyert helyzetben vagy. Akkor ő is kíváncsi rád..... S már csak meg kell beszélni egy délutáni időpontot.

Lehet, hogy ez utóbbi megbeszélés nem az első csevejkor lesz. Lehet, hogy kétszer-háromszor is oda kell menned hozzá, de ez egy ilyen melós dolog. Nem jön könnyen, de ilyen az élet. Sok sikert, pajtás!

2013. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mit csináljak a barátnőivel.
2013. ápr. 29. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
baz d csak 3x irtad ki
2013. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Igen ez örök gond. A helyzetet neked kell felmérni. Ha úgy látod, hogy nem tudod "elszakítani" tőlük pár percre, akkor valahogy úgy kell koreografálnod a dolgokat, hogy magától akarjon ellépni onnan. Például: "véletlenül" akkor lépsz oda, amikor épp egyedül áll sorban a büfében vagy épp kicsit tovább pakolja a táskáját óra után. Spontán és azonnal, rákészülés nélkül lépj oda, de vacilálj, ne gondolkozz csak lépj oda.


De oda mehetsz akkor is amikor a barátnői ott vannak, csak akkor mindegyikkel kell egy kicsit csevegned (percekig), amíg elhívhatod sétálni a csajt. Benne van a bukta is ebben azonnal (ami a szóló csevejben kevésbé), de benne van az azonnali siker is.


hajrá!

2013. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: De vacilálj = NE vacilálj! :D
2013. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te kőcsőg Kínai! Ki akadt a kínai érzékelőm te Maou Tsin Tao!
2015. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!