Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy munka társam mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy munka társam mind ketten házasok vagyunk és szeretnék vele szeretkezni. Vagy ne is probálkozam?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a munka helyemen és úgy érzem ő is benne lenne a dologban csak én nem merek kezdeményezni mert félek hogy harag lenne a vége. Szóval nem tudom hogyan kezdjek hozzá, hogy hogyan tudnák tapintatosan meg környékezni.
2008. jún. 14. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindketten házasok vagytok, akkor minek a feszültség?? Nyilván szereted a feleséged, hiszen elvetted, akkor minek akarod megcsalni?? Vagy mit szólnál, ha ő csalna meg téged??
2008. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Na b.meg jó nagy f.sz vagy te hallod!!! Van 1 feleséged, és képes lennél megcsalni? Legalább gyereked is van?
2008. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Inkabb ne is próbálkozz, az egy dolog, hogy te olyan rohadek vagy, hogy megcsalnád a feleséged, de hagyd békén mások házasságát.
2008. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam finoman fogalmazni, de teljesen egyetértek a másik 2 hozzászólóval!!!! (Első válaszoló)
2008. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom sajnálni szegény feleségedet, akinek ÖRÖK hűséget fogadtál. Szégyelld magad!
2008. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem próbálkozz nyugodtan.

Attol még nem megy tönkre egyikötök házassága se ha okosan csináljátok.

Nem az ókorba élünk miért ne próbálnád meg csak ovatos légy.

2008. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Elég szomorő az "ókoros" válasz..ezekszerint csak régen volt fontos a hűség és a házasság szerntésge..mert ha valaki így gondolja az elég szomorú:(Visszatérve a kérdésre NE PróBálkoZZ szerintem inkább szállj egy kicsit magadba azért mert ilyen dolgokat akarsz csinálni és nemcsak képzeletben hanem akár megcsalás szinten is..Nagyon szomorő vagyok, hogy ennit jelent manapság egy házasság:(
2008. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy rohadt genny és gyáva embernek tartom azokat, akik megcsalják a házastársukat, sztem azért sem kellene próbálkoznod nála, mert mint írtad, ő is házas. Lehet, hogy te benne lennél, de mi a garancia arra, hogy ő is? Ha meg bepróbálkozol és ő esetleg hűséges típus, vagy kikéri magának a feltételezést is, akkor cseszheted utána a jóviszonyt :S
2008. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem keféld szét a ribancot. Mármint ribanc, ha hagyja. Bár jól galyra vágjátok a házasságotokat, de kit érdekel. Egy jó dugásért a hülyének is megéri. Vagy, ha nem számít akkor minek a házasság?
2008. jún. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
minek nősültél meg te agyhalott? Válás, vagyonmegosztás, gyerek láthatás, ez kell neked te szerencsétlen?
2008. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!